هیات اجرایی رباط کریم بدون اصولگرایان

رباط کریم- هیات اجرایی انتخابات شهرستان رباط کریم در حالی تشکیل شد که اصولگرایان در این هیات حضور ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حتی یک فرد از جریان اصولگرا رباط کریم در جمع اعضا هیات اجرایی انتخابات رباط کریم نیز حضور ندارد و این امر اعتراض و واکنش فعالان سیاسی در شهرستان را در برداشته است.

علی دویران روزنامه نگار و از فعالان سیاسی شهرستان رباط کریم در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: به عنوان یک فرد رسانه ای که نزدیک به ۴دهه در رباط کریم ساکن هستم و ملاک و نوع نگاهم به مسائل فراجناحی بوده است نسبت به ترکیب اعضا هیات اجرایی و نحوه دعوت از اصولگرایان منطقه اعتراض دارم و غفلت از این ظرفیت بزرگ اصولگرایان خسارت عظیمی را برای شهرستان در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با بررسی دقیق شواهد، قرائن و خروجی انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در شهرستان رباط کریم و بهارستان به این نتیجه خواهیم رسید که اصولگرایان حرفهای زیادی برای گفتن دارند افزود: اصولگرایان منطقه بدون دعوت از فردی خاص در انتخابات مجلس زمینه پیروزی کاندیدا مورد نظرشان را پیاده کردند.

دویران گفت: اعلام رسمی ترکیب هیئت اجرائی شوراها از سوی فرمانداری رباط کریم و مشخص شدن نفرات تشکیل دهنده آن که افرادی مورد احترام می باشند، اما ابهام، بزرگی را در پی داشته که چرا فقط از یک جناح در چیدمان هیئت اجرائی دعوت شده و اصولگرایان مورد بی مهری شدید قرار می گیرند.

وی گفت: با توجه به اتفاقات اخیر و عدم دعوت از اصولگرایان در ترکیب هئیت اجرایی از فرماندار محترم شهرستان که نگاه فراجناحی به مسائل دارد و مدیری ارزشی و ولایتمدار میباشد،انتظار می رود با ورود مناسب به این موضوع در ترکیب و چیدمان هئیت های اجرائی و نظارت شوراها از اصلاح طلبان و اصولگرایان منطقه بطور مساوات به نحوه شایسته استفاده کنند.

سعید بیات فرماندار رباط کریم در گفتگو با خبرنگار مهر در در خصوص اعتراضاتی از جانب اصولگرایان رباط کریم مبنی بر عدم دعوت در جلسه معتمدین این شهرستان اظهار داشت: عدم دعوت از اصولگرایان صحت ندارد.

وی ادامه داد: ما در جلسات مشورتی که با همه جریانات سیاسی و فعالان منطقه داشتیم معتمدینی انتخاب کردیم که در واقع سوابق آن ها از نهادهای مسئول استعلام شده و تعدادی از آن ها از اصولگرایان منطقه بودند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم گفت: متاسفانه عده ای از این دوستان اصولگرا علیرغم دعوتی که صورت گرفت در جلسه معتمدین شرکت نکردند و اگر می کردند قاعدتا فضا برای حضور آنها در جمع اعضا هیات اجرایی فراهم می شد، چنانچه یکی از این عزیزان اصولگرا با اختلاف یک رای نتوانست وارد ترکیب اصلی شود و به عنوان علی البدل قرار گرفت.

فرماندار رباط کریم با بیان اینکه ستاد انتخابات شهرستان رباط کریم علاقمند به حضور افراد از همه جریانات سیاسی در هیات اجرایی این شهرستان بود گفت: قاعدتا اگر این ۵ الی ۶ نفر اصولگرا که در جلسه معتمدین شرکت نکردند در این جلسه حاضر شده و رای خود را می دادند آن مطلب که مد نظر ما برای حضور همه طیف های سیاسی در هیات اجرایی بود محقق می شد.

بیات گفت: در عین حال الان نیز افرادی انتخاب شدند که سوابق آنها از تمام دستگاه های مسئول استعلام شده و مورد تایید این دستگاه ها بوده اند و افراد معتدل و منصفی هستند.

کد خبر 3935934

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha