پویش عکس اربعین برگزار می شود

ستاد اربعین قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی با مشارکت دانشگاه های سراسر کشور؛ پویش عکس بین المللی #لا یسکن دمی# با محوریت استکبارستیزی و همبستگی دانشجویان جهان اسلام را راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهرستاد اربعین قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی با مشارکت دانشگاه های سراسر کشور پویشی بین‌المللی را به مناسبت پیاده روی ایام اربعین حسینی برگزار می‌کند.

در پویش بین المللی #لا_یسکن_دمی هر یک از زائران حسینی قصد کرده و با عکس گرفتن به همراه شعار «لایسکن دمی» و ارسال آن به آدرس ادمین کانال @layaskon این پیام را به جهانیان می رساند که خونی که در بستر زمان جاری است هیچ گاه آرام نگیرد تا آنکه انتقام از یزیدیان زمان گرفته شود.

نحوه مشارکت زائران

همه زائران حسینی در سراسر جهان با زبان‌های مختلف می توانند به شیوه زیر به این پویش بپیوندند؛ هر یک از زائران باید با دردست داشتن پوستر شعار «لایسکن دمی» عکسی را در این قالب بگیرد و به آدرس ادمین کانال تلگرام این پویش ارسال کند.

زائران می توانند در هر موقعیتی از پیاده روی و سفر زیارتی خود هستند این کار را انجام دهند و بالافاصله عکس خود را ارسال کنند. در طول مسیر پیاده روی با گرفتن عکس به این پویش بپیوندید.

توصیه های عمومی جهت فراگیر شدن پویش

چگونه در پیاده روی اربعین به پویش بین‌المللی #لا_یسکن_دمی بپیوندیم؟ مسئولین کاروان ها می توانند به صورت متمرکز برای کاروان خود به تعداد لازم از پوسترهای موردنظر تهیه کنند. برای این کار باید با دبیرخانه پویش ارتباط گرفته شود.

مسئولین کاروان ها و زائرین می‌توانند روی یک کاغذ سفید هم شعار (لا یسکن دمی) را بنویسند و عکس را ارسال کنند.

حتی می توانند این شعار را روی کاغذ نوشته و پشت کوله خود بچسبانند. زائرین می‌توانند عکس‌ها و محتواهایی با محوریت استکبارستیزی و وحدت اسلامی را در تلفن‌های همراه خود ذخیره کنند و به زائرین دیگر کشورها ارسال کنند.

خادمین موکب‌ها نیز می‌توانند با به همراه داشتن پوستر و بروشور و صحبت نمودن راجع به مفاهیم مرتبط با شعار پویش و گرفتن عکس از افراد به پویش کمک کنند.

افرادی که تسلط به زبان های دیگر دارند موقع استراحت در موکب ها یا در حال پیاده روی در خصوص مفهوم شعار پویش و همبستگی و استکبارستیزی صحبت کنند.

راه های ارتباطی با پویش

زائرین جهت هر گونه کمک و همکاری به پویش در قالب‌های مختلف و در کشورهای مختلف به آیدی کانال تلگرام پویش به آدرس کانال تلگرامی این پویش @layaskon پیام دهند.

کد خبر 4128496

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =