روند درخواست برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه خوارزمی

مدیر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه خوارزمی از برگزاری یازده کرسی آزاد اندیشی از ابتدای سال تا کنون خبر داد و روند درخواست برگزاری کرسی های آزاد اندیشی را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه خوارزمی، علی اصغر رجبی افزود: از ابتدای سال ۹۸ تا کنون یازده کرسی آزاد اندیشی برگزار شده است که از این تعداد پنج نشست ویژه اعضای هیأت علمی و شش نشست ویژه دانشجویان بوده است.

وی با اشاره به معنای آزاد اندیشی از دیدگاه رهبری افزود: آزاد اندیشی از دیدگاه مقام معظم رهبری یعنی آزادانه فکر کردن، آزادانه تصمیم گرفتن، ترجمه‌ای، تقلیدی و بر اثر تلقین دنبال بلندگوهای تبلیغاتی غرب حرکت نکردن است، لذا شامل علم، معرفت، مشی سیاسی، شعارها و واژه‌ها و خواسته ‌های متعارف سیاسی و اجتماعی هم می‌شود.

مدیر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه خوارزمی گفت: با توجه به اینکه یکی از مطالبات جدی دانشجویان در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی است، این مدیریت از درخواست های ارسالی از سوی اساتید و دانشجویان برای برگزاری کرسی استقبال می کند.

وی در رابطه با روند درخواست برای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی افزود: یک عضو هیأت علمی، دبیران هریک از تشکل های دانشجویی و یا سه نفر از دانشجویان می توانند درخواست های خود را به این مدیریت ارسال کرده و پس از طی مراحل قانونی نسبت به برگزاری کرسی با حمایت گروه برنامه ریزی و سیاستگذاری فرهنگی اقدام کنند.

کد خبر 4812289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =