بودجه ۳۹ هزار میلیارد تومانی درمان در سال آینده

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی، گفت: برای سال آینده حدود ۳۹ هزار میلیارد تومان برای بخش درمان بودجه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی درخشان رئیس هیأت مدیره بیمارستان میلاد، در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل بیمارستان میلاد، افزود: علاوه بر آن شاهد مشکلات اقتصادی نیز هستیم که اثر مستقیم آن در مدیریت قابل لمس است.

وی با بیان اینکه به نمایندگی از اعضای هیأت مدیره بیمارستان میلاد از دکتر فیاض تقدیر و تشکر می‌کنم، گفت: شخصیت افراد به مسئولیت‌ها وابسته نیست و انچه در پایان باقی می‌ماند خاطره خدمت صادقانه است.

درخشان تصریح کرد: از دکتر فتاحی و دکتر جعفری نیز تشکر ویژه دارم که در هیأت مدیره بیمارستان از شروع به کار میلاد زحمت کشیده اند.

وی با آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید بیمارستان میلاد، اظهار امیدواری کرد که کارکنان بیمارستان میلاد با وی نیز همکاری لازم را داشته باشند.

در ادامه امیر عباس منوچهری معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی، اظهار داشت: همکاران میلاد با دلسوزی، تعصب و پشتکار انجام وظیفه و بالاترین سطح خدمات را ارائه می‌کنند.

وی تصریح کرد: اگر نام بیمارستان میلاد مطرح است به خاطر زحمات و کار تیمی کارکنان است. کم هم افتخار می‌کنم که یک و نیم سال مدیر عامل و ۳ سال عضو هیأت مدیره میلاد بوده ام.

وی دکتر فیاض را الگوی اخلاق دانست و افزود: وی پیش از هفت و نیم سال بیمارستان را اداره کرد.

وی با بیان اینکه دکتر حمزه زاده جز افراد خوشنام سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: امیدوارم با توجه به سابقه وی در بیمارستان میلاد البرز و مراکز دیگر، وی بتواند در ارتقای نام میلاد موفق تر از گذشته عمل کند.

معاون درمان تأمین اجتماعی با تاکید بر سطح بندی خدمات درمانی سازمان خاطر نشان کرد: بیش از ۶ میلیون نفر از خدمات حداقلی درمانی بهره مند نیستند که با عنایت به حمایت‌های مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، بودجه‌های خوبی برای این کار در نظر گرفته شده است.

منوچهری، بودجه سال جاری درمان سازمان تأمین اجتماعی را حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: برای سال آینده حدود ۳۹ هزار میلیارد تومان برای بخش درمان سازمان بودجه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: ۴,۱۰۰ میلیارد تومان برای برقراری عدالت درارائه خدمات درمانی و سطح بندی مراکز درمانی در نظر گرفته شده است.

منوچهری گفت: مقرر شده برای ۶ میلیون نفر در ۱۵۹ شهر مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده شود و در سایر شهرها نیز سطح بندی مراکز درمانی را خواهیم داشت.

معاون درمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: جایگاه بیمارستان میلاد نسبت به گذشته ویژه‌تر است چون خدماتی که در سایر بیمارستان‌ها قابل انجام نیست در قالب نظام ارجاع در این بیمارستان انجام خواهد شد.

در ادامه محمود رضا فیاض مدیر عامل سابق بیمارستان میلاد با تشکر از حسن نظر دکتر منوچهری به بیمارستان میلاد گفت: جا دارد یاد مرحوم دکتر نوربخش و دکتر فتاحی را گرامی بدارم.

وی گفت: حفظ حرمت‌ها همراه با انظباط سازمانی همواره مورد تاکید من بوده است.

فیاض خاطر نشان کرد: هر چقدر بیمارستان میلاد پیشرفت کند برای جامعه کارگری مفیدتر خواهد بود.

وی با تاکید بر مدیریت دایره‌ای و نفی مدیریت پلکانی گفت: انظباط سازمانی همراه با عدم ترس کارکنان از بیان نظرات، استفاده از نظرات انتقادی و مخلوط نشدن شخصیت حقیقی وحقوقی مورد تاکید من بوده است.

فیاض اظهار داشت: مشخص است که خطوط قرمز در هر سازمانی وجود دارد اما باید در این زمینه دقیق بود.

در ادامه فرهاد حمزه زاده مدیر عامل جدید بیمارستان میلاد با تشکر از مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، گفت: بیمارستان میلاد ویترین درمان سازمان تأمین اجتماعی است و حتی می‌توانم بگویم که میلاد آبرو و اعتبار درمان کشور است.

وی، رویکرد معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی را نقطه عطفی دانست و گفت: خوشحالم که خدمتگزار مردم به ویژه جامعه کارگری هستم و امیدوارم بتوان جهشی در بیمارستان میلاد ایجاد کنم و روحی تازه در میلاد بدمم.

حمزه زاده با تاکید بر توجه ویژه به اعتبار بخشی گفت: باید با ارائه بهترین خدمات درمانی مایه مباهات سازمان تأمین اجتماعی در درمان کشور شویم.

کد خبر 4855844

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =