۴ مرداد ۱۳۹۹، ۹:۰۴

در دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

جزئیات پذیرش فلوشیب داروسازی بالینی/ آزمون ۲۵ مرداد برگزار می شود

جزئیات پذیرش فلوشیب داروسازی بالینی/ آزمون ۲۵ مرداد برگزار می شود

آزمون پذیرش دوره ­های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) داروسازی بالینی در مراقبت های ویژه سال تحصیلی ۱۴۰۰–۱۳۹۹ روز ۲۵ مرداد در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، با توجه به مجوز صادر شده از سوی دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی برای رشته داروسازی بالینی در مراقبت های ویژه دستیار می پذیرد.

ثبت نام و پذیرش متقاضیان در تیرماه انجام شد و آزمون کتبی ۲۵ مرداد و آزمون شفاهی نیز در همان روز برگزار می شود. شروع دوره  از اول دی ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

پذیرش نهایی از طریق معدل گیری آزمون کتبی شامل ۱۰۰ سوال، با ضریب ۲ و آزمون شفاهی (به صورت OSCE) با ضریب ۱ و با رعایت کلیه مقررات انجام می ­پذیرد.

شرکت کنندگان آزمون های پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی در هر مرحله از آزمون های کتبی وشفاهی (اعم از OSCE و...) ملزم به کسب حداقل ۶۰ درصد از نمره کل هر مرحله از آزمون های مذکور هستند.

در این دوره حداقل ۵۰ درصد ظرفیت هر رشته/محل به اعضای هیئت علمی رسمی و پیمانی دانشگاه ­های علوم پزشکی کشور تعلق خواهد گرفت.

تبصره ۱ : اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی آزاد اسلامی مشمول استفاده از مزایای فوق شناخته نمی شوند.

تبصره ۲: در صورت تکمیل نشدن ظرفیت اعضای هیئت علمی و یا عدم احراز حدنصاب، ظرفیت پذیرش از بین داوطلبان آزاد واجد شرایط تکمیل می شود و در بین داوطلبان آزاد در شرایط مساوی اولویت با اعضای غیر هیئت علمی شاغل در دانشگاه های علوم پزشکی خواهد بود.

تبصره ۳: در بین داوطلبان هیئت علمی در شرایط مساوی، اولویت با اعضای هیئت علمی تمام وقت جغرافیایی است.

تبصره ۴: ارائه موافقت دانشگاه برای استفاده از سهمیه اعضای هیئت علمی الزامی است.

تبصره ۵: پذیرفته‌شدگان عضو هیئت علمی و اعضای غیر هیئت علمی دانشگاهها موظف به سپردن تعهد محضری خاص به میزان سه برابر مدت آموزش به دانشگاه محل استخدام خواهند بود.

تبصره ۶: داوطلبان آزاد در صورت پذیرفته شدن در این دوره می توانند با پرداخت شهریه مجاز به ثبت­ نام طی دوره آموزشی هستند و دوره آموزشی را شروع کنند و نیازی به سپردن تعهد خدمت نخواهد بود.

توزیع کارت (به علت شرایط کرونا) همان روز امتحان خواهد بود و آزمون در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

کلیه پذیرفته­ شدگان دوره ­های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) موظف هستند پس از اعلام قبولی در دوره تا زمان شروع به آموزش در محل خدمتی خود به انجام وظیفه محوله مشغول بوده و این گروه صرفا" در هنگام شروع به دوره آموزشی با کسب مجوز از دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی و امور هیئت علمی وزارت بهداشت (درصورت انجام تعهدات به صورت هیئت علمی) مجاز به ترخیص از خدمت هستند.

کد خبر 4976899

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha