۲۹ فروردین ۱۴۰۰، ۱۱:۲۵

کانکس، قیمت کانکس؛ راهنمای جامع خرید کانکس

کانکس، قیمت کانکس؛ راهنمای جامع خرید کانکس

اگر می‌خواهید یک کانکس متناسب با نیاز خود تهیه کنید خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می دهیم.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به دنبال راهنمای جامع خرید کانکس هستید؟ خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید یک کانکس باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. کانکس انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.

برای خرید بهترین کانکس باید موارد مختلفی را مورد توجه قرار داد. هر کانکس در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شود. شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید کانکس می‌کنند. همچنین کانکس‌ها دارای کاربری‌های بسیار متفاوتی هستند؛ نمازخانه پیش ساخته یک نمونه از کانکس با کاربری مورد نیاز. همینطور کانکس‌ها دارای امکانات متعددی می‌تواند باشد، این که کدام نوع از کانکس متناسب با نیاز شما است، اولین قدم برای خرید یک کانکس است. در ادامه مقاله راهنمای جامع خرید کانکس اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع کانکس و شرکت‌های تولیدکننده فرآورده‌های نوین ساختمانی ارائه خواهیم داد.

موارد قابل توجه در زمان خرید کانکس

اگر قصد خرید کانکس داشته باشید توجه داشتن به مواردی از قبیل، ابعاد کانکس، شرکت سازنده کانکس، نوع کاربری کانکس، مواد اولیه به کار رفته در کانکس و… از درجه اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. به عنوان مثال اگر در هنگام خرید یک نمازخانه پیش ساخته به نوع کاربری آن توجه‌ای نداشته باشید، ضرر بزرگی بر گردن شما خواهد افتاد.

ابعاد کانکس

اولین موردی که باید در هنگام خرید کانکس به آن توجه شود ابعاد کانکس است. کانکس‌ها در ابعاد گوناگونی طراحی و ساخته می‌شوند. وابسته به آن که قرار است از این کانکس در چه محیطی استفاده شود و همچنین فضای مورد نیاز شما برای آن کانکس چقدر است، ابعاد کانکس می‌تواند متفاوت انتخاب شود.

ابعاد کانکس

کانکس‌ها در ابعاد نام برده شده در زیر طراحی و ساخته می‌شوند. هرچند که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود سفارش طراحی کانکس با ابعاد متناسب را بدهید.

۴×۳

۶×۳

۸×۳

۱۰×۳

۱۲×۲

۲×۲/۴۰

۴×۲/۴۰

۶×۲/۴۰

۸×۲/۴۰

۱۰×۲/۴۰

۱۲×۲/۴۰

نوع کاربری کانکس

کانکس‌ها در انواع کاربری‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. کانکس نمازخانه پیش ساخته، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس حمام پیش ساخته، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی و… از جمله پر کاربردترین نوع کانکس‌ها هستند.

انواع کانکس‌های رایج موجود در بازار

کانکس‌ها همان طور که گفته شده دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس نوع کاربرد و همچنین کیفیت به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. در زیر چند نمونه از کانکس‌های پر استفاده لیست شده‌اند.

کانکس نمازخانه پیش ساخته

کانکس اداری

کانکس فروشگاهی

کانکس نگهبانی

کانکس سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته

وابسته به آن که نوع کاربری کانکس شما چیست قیمت کانکس نیز تغییر می‌کند. شرکت‌های تولید کننده فرآورده‌های نوین ساختمانی در حال حاضر کانکس‌های متنوعی را طراحی و تولید می‌کنند.

انواع کانکس

شرکت سازنده کانکس

برندهای گوناگونی در حال حاضر اقدام به تولید کانکس می‌کنند. تقریباً می‌توان گفت هر کارخانه تولید کننده فرآورده‌های نوین ساختمانی پتانسیل و توانایی تولید کانکس را دارد. خرید از کارخانه‌های با سابقه و تخصصی باعث می‌شود که از کیفیت نهایی کانکس خریداری شده اطمینان کامل داشته باشید.

کارخانه آریا بارون توس تولیدکننده انواع کانکس‌های اداری، تجاری، فروشگاه و… یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان کانکس در ایران شناخته می‌شود. یکی از پر استفاده‌ترین کانکس‌های آریا بارون توس را می‌توان نمازخانه پیش ساخته در نظر گرفت.

شکل ظاهری کانکس

در این راهنمای جامع خرید کانکس در رابطه با شکل ظاهری کانکس نیز اطلاعاتی را ارائه می‌دهیم. از آنجایی که کانکس‌ها صرفاً برای محیط‌های کارگاهی طراحی و تولید نمی‌شوند و به عنوان مثال از کانکس نمازخانه پیش ساخته در مدارس، محیط‌های اداری و… استفاده می‌شود، توجه داشتن به شکل ظاهری کانکس از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

در هنگام خرید کانکس به انحناهای موجود در کانکس، رنگ کانکس، ترکیب نهایی کانکس و… باید به خوبی توجه کرد.

امکانات کانکس

هر کانکس وابسته به نوع کاربری که دارد می‌تواند امکانات مختلفی را در خود داشته باشد. به عنوان مثال یک کانکس نمازخانه نیازی نیست که از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد، اما یک کانکس نگهبانی باید دارای امنیت بسیار بالایی باشد.

پس یکی از نکاتی که در هنگام خرید کانکس باید به آن توجه داشته باشید امکانات آن است. وجود امکانات پایه نظیر، سیستم برق کشی مناسب، طراحی داخلی مناسب، وجود پنجره در محل‌های مناسب و… از جمله مواردی است که حتماً باید در خرید به آن توجه داشته باشید.

مواد اولیه مورد استفاده در کانکس

کانکس‌ها را از مواد اولیه مختلفی می‌توان تهیه کرد. در طراحی و ساخت کانکس‌ها از ساندویچ پانل‌ها استفاده می‌شود. وابسته به آن که نوع کاربری کانکس شما چیست، می‌توان کانکس با مواد اولیه متفاوتی را انتخاب کرد. به عنوان مثال اگر کانکس شما قرار است در یک محیط ساختمانی باشد باید کانکس از مواد اولیه با میزان استحکام بالایی ساخته شده باشد.

نوع اسکلت و استراکچر کانکس

کانکس‌ها وابسته به نوع استفاده دارای استراکچر و اسکلت متفاوتی هستند. به عنوان مثال برای محیطی که قرار است کانکس وزن زیادی را تحمل کند استفاده از کانکس با اسکلت قوی لازم و ضروری خواهد بود.

نوع عایق میانی کانکس

عایق بندی کانکس‌ها با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود در هنگام خرید کانکس حتماً از تولید کننده فرآورده‌های نوین ساختمانی بخواهید در رابطه با نوع عایق کانکس اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهد.

به عنوان مثال برای محیط‌های گرمسیر استفاده از کانکس با لایه عایق پلی یورتان پیشنهاد می‌شود؛ چرا که این ماده بهترین عایق حرارتی در برابر گرما و سرما است.

قیمت کانکس

مورد نهایی که در مقاله جامع راهنمای خرید کانکس به آن اشاره می‌کنیم، قیمت کانکس است. مشخص است که هر چقدر قیمت کانکس از کیفیت بالایی برخوردار باشد نرخ کانکس بالاتر می‌رود. وابسته به آن که نوع کاربری کانکس شما چیست و همچنین دیگر پارامترهای دخیل در قیمت کانکس، می‌توانید قیمت حدودی و منطقی یک کانکس را به دست آورید.

تولید کننده فرآورده‌های نوین ساختمانی

برند آریا بارون توس با سال‌ها تجربه و تلاش در زمینه طراحی و ساخت انواع کانکس در حال حاضر به عنوان برترین برند تولیدکننده کانکس در ایران شناخته می‌شود. کارخانه آریا بارون توس به دلیل تولید محصولات با میزان کیفیت بالا توانسته است انواع کانکس‌های خود از قبیل کانکس نمازخانه پیش ساخته، کانکس حمام و سرویس بهداشتی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی و… خود را به کشورهای عراق، افغانستان و دیگر کشورهای همسایه با ایران ارسال کند.

در مقاله راهنمای جامع خرید کانکس چه خواندید

در این مقاله سعی شد اطلاعات کاملی در رابطه با خرید یک کانکس مناسب برای شما یک به یک لیست شود. اگر قصد خرید کانکس دارید پیشنهاد می‌کنیم حتماً به ابعاد کانکس، جنس کانکس، لایه عایق کانکس و… به خوبی دقت کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5191778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha