واژگونی یک دستگاه پراید/ برخورد 2 خودرو با یکدیگر

قم - خبرگزاری مهر: واژگونی یک دستگاه پراید، برخورد 2 خوردرو با یکدیگر، واژگونی خودروی پژو 206، برخورد یک دستگاه خودروی پژو با یک عابر پیاده و واژگونی یک خودروی وانت از عناوین اخبار حوادث قم است.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید در کیلومتر 15 اتوبان قم - تهران متاسفانه 3 نفر مجروح شدند که مجروحین حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی برای تکمیل مراحل درمانی توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شدند.

برخورد 2 خودرو با یکدیگر

بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو با یکدیگر در شهرک پردیسان متاسفانه 6 نفر مجروح شدند که با حضور پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه 2 نفر از مجروحان حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی جهت تکمیل مراحل درمانی به مرکز درمانی حضرت ولیعصر منتقل شدند و 4 نفر نیز در محل حادثه درمان سرپایی شدند.

واژگونی خوردروی پژو 206

بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 206 در کیلومتر 35 اتوبان قم – تهران متاسفانه 2 نفر مجروح شدند که با حضور پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه مجروحان حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی جهت تکمیل مراحل درمانی توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مرکز درمانی نکوئی منتقل شدند.

برخورد یک دستگاه خودروی پژو با یک عابر پیاده

بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو با یک عابر پیاده در سه راه خرمشهر متاسفانه 1 نفر به شدت مجروح شد که با حضور سریع پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه مجروح حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی جهت تکمیل مراحل درمانی توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شد.

واژگونی یک خودروی وانت بار اثر واژگونی یک دستگاه خودروی وانت در جاده نیزار متاسفانه 3 نفر مجروح شدند که با حضور پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه 2 نفر از مجروحان حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی جهت تکمیل مراحل درمانی توسط یک دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شدند و یک نفر نیز در محل حادثه درمان سرپایی شدند.

کد خبر 1562727

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha