مدير اجرايي هفته نامه " كتاب " روزنامه آسيا ، گفت : اين ويژه نامه در حال تغيير و تحول است ، اما تعطيل نشده است .

نويد جمشيدي ، ضمن اعلام اين خبر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگ و ادب مهر ، ادامه داد : تاخير يك روزه در چاپ هفته نامه كتاب آسيا در هفته قبل ، به دليل مشكلات چاپخانه بود كه باعث شد اين ويژه نامه به جاي روز شنبه ، در روز يكشنبه منتشر شود .

وي ادامه داد : طبق بررسي هاي انجام شده ،  تصميم گرفته ايم فعلا به جاي هشت صفحه دريك روز هفته ، از اين پس  به صورت روزانه در صفحه آخر روزنامه آسيا به كتاب بپردازيم . 

وي در پاسخ به سوال خبرنگار مهر ، مبني بر اينكه با اين شرايط  اين ويژه نامه ديگر مجالي براي پرداختن به مسائل تخصصي و تحليلي كتاب نخواهد داشت ، گفت : ما در حال حاضر يك هفته به صورت آزمايشي به اين شكل فعاليت مي كنيم  وبر اين عقيده هستيم كه مخاطبانمان طي اين هفته با سيستم ما آشنا مي شوند . براي حل مشكل نگاه تخصصي به كتاب هم ، نگاه ما عوض نشده فقط بايد بيشتر به شكل موضوعي و روزانه به مباحث نگاه كنيم.

جمشيدي همچنين در پاسخ به اين سوال كه آيا ممكن است مسائل مالي و اقتصادي مسبب چنين تصميمي شده باشد ، گفت : درست است  كه ما هم مانند سايرمطبوعات با مشكلات اقتصادي و مالي روبرو هستيم اما از آنجا كه چاپخانه ما متعلق به خود روزنامه آسيا است از نظر مالي چاپ اين هشت صفحه هفتگي چندان مشكل ساز نبود . تنها دليل ما تغيراتي بود كه قصد داشتيم در اين ويژه نامه صورت بگيرد.

به گزارش مهر ، هفته نامه كتاب آسيا مدتي بود كه روزهاي شنبه در هشت صفحه ، به مباحث كتاب مي پرداخت وسعي داشت با نگاهي تخصصي به نقد، تحليل و معرفي كتاب به ويژه كتب مربوط به ادبيات داستاني بپردازد. اين ويژه نامه از اين پس هر روز در يك صفحه ودر آخرين صفحه روزنامه آسيا به چاپ مي رسد.

کد خبر 241883

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha