۷ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۳۸

سردار جزایری:

نظام در برخورد با توطئه کنندگان علیه انقلاب، تعارف نخواهد کرد

نظام در برخورد با توطئه کنندگان علیه انقلاب، تعارف نخواهد کرد

معاون ستادکل نیروهای مسلح بابیان اینکه یکی ازراهبردهای کلان آمریکا حمله به مدل رهبری مبتنی بر ولایت فقیه است، گفت: نظام دربرخورد با اشخاصی که علیه انقلاب مشغولتوطئه چینی هستند،تعارف نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح که در جمع تعدادی از کارشناسان و نخبگان سیاسی پیرامون حماسه ۹ دی و راهبردهای کلان امریکا و نظام سلطه در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران سخن می‌گفت، اظهار داشت: فتنه بزرگ ۸۸ محصول سالها تلاش اطلاعاتی، امنیتی و فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی با سیاست گذاری، هدایت و مدیریت امریکایی‌ها و کارگزاری وابستگان داخلی آنها بود که با درایت رهبری و حضور مردم خنثی شد.

وی افزود: فتنه بزرگ ۸۸ از هر ابعاد، شاخصه‌ها و مؤلفه‌های کودتای نرم برخوردار بود که به خواست خدای متعال در هم شکسته شد.

جزایری با بیان اینکه برای کینه توزی‌های جبهه دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران خطر پایانی نمی توان قائل شد، تصریح کرد: شکست کودتای ۸۸ بمعنای پایان دشمنی‌ها و خصومت‌های حاد ابرسرمایه‌داری و صهیونیزم بین الملل علیه کشور ما نیست و آنچه مهم است یافتن شیوه‌های جدید فتنه‌گری است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با تبیین راهبردهای نظام سلطه و استکبار و به طور مشخص ایالات متحده در برابر ایران اسلامی گفت: یکی از راهبردهای کلان امریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران، حمله بی وقفه به عالی ترین عنصر نظام یعنی مدل رهبری مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه است که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در رأس تهاجمات دشمنان انقلاب اسلامی قرار داشته و بیشترین سرمایه گذاری دشمنان معطوف به این پدیده مهم بوده است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح افزود: در راستای راهبردهای دشمنان بیرونی همواره عده‌ای در داخل بر طبل مخالفت کوبیده و یا با توطئه افکنی مخفیانه بدنبال مقابله با اصول و ارزش‌های انقلاب بوده‌اند. البته آنچه این روزها بیشتر بروز یافته به میدان آمدن عده‌ای از به اصطلاح خواص در مواجهه با این مدل برجسته نظام اسلامی است که بدون تردید باید با آنها بطور جدی برخورد شود.

وی با تأکید براینکه در جریان فتنه ۸۸ پس از فرونشستن غبارها و آلودگی‌ها، مردم حماسه بی نظیر ۹ دی را آفریدند، تصریح کرد: این مردم همچنان در صحنه هستند و در برخورد با کسانی که درصدد خدشه به اصول و ارزش‌های انقلاب باشند کمترین تردیدی ندارند و از این طریق راه فتنه جدید را سد خواهند کرد.

جزایری با بیان اینکه نظام با تأسی به امام (ره) در حفظ اصول، مبانی، آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و مصالح و منافع ملی با کسی شوخی ندارد گفت: نظام در برخورد با اشخاصی که بنا به بعضی سوابقشان برای خود مصونیت قائل هستند و علیه انقلاب مشغول توطئه چینی هستند، تعارف نخواهد کرد و اگر در فتنه ۸۸ با عده‌ای از سران و کارگزاران فتنه با نرمش و نوعی اغماض برخورد شد اینبار و در صورت تکرار ملت فهیم ایران از آنها نخواهند گذشت.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در پایان گفت: آنچه که مدتی قبل تا امروز با عناوینی مثل اصولگرایی، اصلاح طلبی و اعتدال و غیره در فضای سیاسی کشور مطرح می شود، چندان از وزن درستی برخوردار نیست. در منطق اسلامی ما با دو جبهه حق و باطل روبرو هستیم و نخبگان سیاسی کشور باید از این منظر به تفکیک جریان‌ها و گروه‌های سیاسی بپردازند و یکی از اصلی ترین راههای ایجاد سد در برابر نفوذ بیگانه با بهره‌گیری از این مدل میسر خواهد شد.

 

کد خبر 3011672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha