اختصاصی مهر؛

تلاش برای انصراف نمایندگان سمنان از عدم همراهی با روحانی

شناسهٔ خبر: 3946146 -
نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در اعتراض به عدم تحقق وعده‌های رئیس‌جمهور در سفر به استان سمنان، روحانی را همراهی نکرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس‌جمهور امروز در حالی به استان سمنان برای افتتاح چند پروژه سفر کرد که مجمع نمایندگان استان سمنان قصد داشتند این سفر را تحریم کرده و رئیس‌جمهور را همراهی نکنند.

نمایندگان استان به دلیل بی‌عدالتی، عدم تحقق وعده‌های سفر قبلی و عدم حضور رئیس‌جمهور در سایر شهرستان‌های استان سمنان در آن سفر و نیز عدم هماهنگی دفتر رئیس‌جمهور با مجمع نمایندگان استان سمنان برای این سفر، قصد داشتند روحانی را همراهی نکنند.

در نهایت شب گذشته با رایزنی‌های صورت گرفته، نمایندگان دامغان و گرمسار حاضر به همراهی رئیس‌جمهور شدند اما نماینده شاهرود کماکان بر موضع خود باقی ماند.

گفتنی است در این سفر، فرودگاهی در استان سمنان افتتاح می‌شود که فاصله این فرودگاه تا استان تهران با قطار سریع السیر حدود یک ساعت است و دارای توجیه اقتصادی نمی‌باشد؛ این در حالی است که فرودگاه هایی دیگری در این استان وجود دارد که علی رغم ضرورت ساخت آن، دولت عنایتی به آنها نداشته است.

x

نظرات

 • ۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۸:۰۰
  عدم تحقق وعده های مسئولین درمورد شاهرود و دامغان هست نه درباره سمنان و گرمسار که چندین برابر سهم خودشون از سفره انقلاب برداشت کردند و شاهرودیها و دامغانیها هنوزحداقل سهم رو برداشت نکرده اند.
 • ۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۰:۰۸
  کلا منظوراز استان سمنان منحصرا شهر سمنان وحومه میباشد ونه شهرهای دیگر فرودگاه سمنان بدون هیج توجیه اقتصادی افتتاح میشود وبودجه میگیرد درحالی که فرودگاه فعال شاهرودبا کمک های مردمی اداره میشود متاسفانه
 • ۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۱:۴۷
  به نظر من، شاهرود، باید از استان سمنان جدا میشد و با سبزوار و اسفراین یک استان را تشکیل میدادند. چون بسیار ناسازگار و جدایی طلب است. یعنی از اول هم بوده.

ارسال نظر

 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 3 =