مسئولان به فکر تامین مایحتاج سفره مردم باشد

بندرعباس - امام جمعه بندرعباس گفت: مسؤولان به فکر باشند تا سفره مردم آسیب نبیند و مردم نیز با حمله به بازار، فروشندگان را به احتکار تشویق نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در خطبه‌های بندرعباس با اشاره به عوامل تهدیدکننده جامعه اسلامی اظهارداشت: خطر شایعه سازی جامعه اسلامی را تهدید می‌کند، شایعه‌سازی یک عامل مهم در آسیب زدن به باورها و اعتقادات مردمی است.

وی با بیان اینکه عدم جلوگیری از گسترش شایعه در جامعه موجب از دست دادن نیروهای معتقد و مومن انقلاب و اسلام خواهیم شد، عنوان کرد: شایعه‌سازان جامعه و مردم را هدف قرار داده اند. متاسفانه عواقب و آسیب های شایعه برای مردم تشریح نشده است و عدم اطلاع رسانی صحیح موجب گسترش شایعه شده است و جای شفاف سازی در این حوزه خالی است.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: واقعه عاشورا هم بی نصیب از شایعه نبوده است و ایثار و مردانگی تنها درس آموزنده از عاشورا نبود و باید تمامی زوایای عاشورا برای مردم تشریح شود. نباید اجازه دهیم واقعه تاریخی عاشورا تحت اخبار و گفته های غیرواقعی توسط شایعه سازان تحریف شود.

نعیم آبادی با اظهار اینکه رفتارهای فریبنده آمریکا مورد پذیرش برخی افراد احمق قرار گرفته است، بیان داشت: آمریکا برای فشار و اعمال خواسته هایش مقدمات زیاید را انجام داده است و نباید اجازه دهیم برخی افراد ساده لوح شرایط را مناسب تر برای خواسته های آمریکا فراهم کنند.

نعیم‌آبادی تاکیدکرد: ترامپ سعی دارد سخن گفتن از ملت ایران، مردم را فریب دهد در حالی که طی گذشت ۴۰ سال از انقلاب ملت ایران دروغگویی سران سیاسی آمریکا را دیگر باور ندارند و می دانند آمریکا هیچ وقت در گفتار و رفتار صداقت نداشته و نخواهد داشت.

امام جمعه بندرعباس افزود: در چنین شرایطی که کوچکترین کار ما زیر ذره‌بین است و دشمن هر روز یا توطئه جدیدی برای براندازی نظام مقدس و نابودی انقلاب اسلامی دارد، باید به هر طریق ممکن، دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: مسئولان به فکر سفره مردم باشند تا سفره شان خالی نماند، دشمنان جنگ اقتصادی را براه انداخته است و مسئولان باید توجه جدی و ویژه ای برای تامین اقلام اساسی و مورد نیاز مردم داشته باشند.

کد خبر 4414826

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =