ساوه، دلیجان و زرندیه قهرمان ۳ رده سنی کشتی پهلوانی مرکزی شدند

زرندیه- مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی استان مرکزی با برتری تیم ساوه در رده سنی نوجوانان، دلیجان در رده سنی جوانان و زرندیه در رده سنی بزرگسالان پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی باشگاه های استان مرکزی روز جمعه با شرکت ۱۵۵ کشتی گیر در زرندیه برگزار شد.

براساس این گزارش، رده سنی نوجوانان با شرکت ۴۹ ورزشکار در قالب ۹ تیم با ۶۷ کشتی طی هفت دوره پیگیری شد، که در نهایت در وزن ۵۰ کیلوگرم سعید پورمحمدی از ساوه، وزن ۶۰ کیلوگرم محمد مهدی خانکی از ساوه، وزن ۷۰ کیلوگرم فرزاد زندی از دلیجان، ۸۰ کیلوگرم امیرمحمد خانکی از ساوه، وزن به اضافه ۸۰ کیلوگرم محمد بابایی آزاد به ترتیب عناوین نخست را به دست آوردند.

در رده‌بندی تیمی هم ساوه بر جایگاه نخست ایستاد، زرندیه الف به نایب قهرمانی دست یافت و دلیجان سوم شد.

همچنین در رده سنی جوانان ۳۴ کشتی‌گیر حضور داشتند که با انجام ۵۸ کشتی طی هفت دوره، در وزن ۶۰ کیلوگرم حمیدرضا شاه قلی از دلیجان، در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرحسین راستگردانی از باشگاه شهید حمزه، وزن ۸۰ کیلوگرم عارف محمدی از باشگاه شهید حمزه، وزن ۹۰ کیلوگرم مهران یعقوبی از ساوه، وزن ۱۰۰ کیلوگرم  عارف ریاضی از زرندیه و به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم احمد بیات از زرندیه الف به ترتیب مقام های نخست را کسب کردند.

در رده بندی تیمی هم دلیجان بر سکوی نخست ایستاد، ساوه نایب قهرمان شد و زرندیه الف در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین در رده سنی بزرگسالان با شرکت ۴۶ کشتی گیر پس از انجام ۶۳ کشتی طی هفت دوره، در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا محسنی فر از باشگاه پنج مرداد اراک، در وزن ۷۰ کیلوگرم رضا زواره از زرندیه الف، وزن ۸۰ کیلوگرم وحید سالار از زرندیه الف، وزن ۹۰ کیلوگرم غلامرضا سالاروند از زرندیه الف، وزن ۱۰۰ کیلوگرم حامد ویسی از زرندیه و وزنه به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم مهدی غلامی از باشگاه شهدای پنجم مرداد اراک به ترتیب مقام های اول را کسب کردند.

همچنین در رده‌بندی تیمی زرندیه الف بر سکوی نخست ایستاد، ساوه نایب قهرمان شد و باشگاه شهدای پنجم مرداد اراک نیز به مقام سوم دست یافت.

کد خبر 4491394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =