روز قدس مظهر اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام است

نیروی انتظامی با صدور پیامی ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس از مردم مسلمان و شریف ایران اسلامی خواست که با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت همه جانبه خود از مردم ستم دیده فلسطین را اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نیروی انتظامی با صدور پیامی ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس از مردم مسلمان و شریف ایران اسلامی خواست که با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت همه جانبه خود از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین را اعلام کنند.

در متن این پیام آمده است:

با گذشت چهار دهه از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در راستای پاسداری از قداست قدس شریف و تداوم اهداف و آرمان‌های بلند ایشان توسط مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، مسئله فلسطین به مسئله‌ای فراگیر تبدیل شده و مسلمانان در اقصی نقاط دنیا با شرکت در روز جهانی قدس به عنوان نماد فریادی بلند در برابر ستمگری‌های این حکومت غاصب بیش از گذشته نفرت خود را از سلطه اشغالگران صهیونیزم بر مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به جهانیان اعلام می‌دارند.

روز جهانی قدس به عنوان مظهر وحدت ملی و اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام و خروش و فریاد علیه استکبار جهانی و صهیونیزم غاصب است و در این روز تمامی مسلمانان در راستای همبستگی با قدس شریف و مسجدالاقصی و حمایت از مردم فلسطین خشم و انزجار خود از رژیم صهیونیستی را ابراز می‌کنند.

مسلمانان در سراسر جهان برای آزادی قدس شریف و زوال و نابودی این غده سرطانی جان بر کف ایستاده‌اند و به دشمنان ثابت خواهند کرد هیچ قدرتی نمی‌تواند فریادهای حق طلبانه و ظلم ستیزانه را در گلوی مسلمانان خفه کند.

این پیام به فرازی از سخنان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران درباره روز قدس اشاره می‌کند که می‌فرماید: "روز قدس فقط روز فلسطین نیست روز اسلام است روز حکومت اسلامی است روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود … " و ادامه می‌دهد: روز جهانی قدس به عنوان روز آمادگی برای آزادی قدس شریف، نشان دهنده بیداری مسلمانان در مقابل مستکبران، زورگویان و غاصبان است و فریادهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" باید سراسر کشورهای اسلامی را پر کند.

روز قدس بی تردید همچون سال‌های گذشته پرشورتر برگزار خواهد شد و مردم انقلابی ایران اسلامی با شرکت در این راهپیمایی عظیم فریاد آزادی خواهی را سر خواهند داد؛ ملت آزاده ایران عزیزمان در این روز با مشت‌های گره کرده مخالفت سرسختانه خود را با توطئه جنایتکارانه ترامپ رئیس جمهور خبیث آمریکا علیه قدس که با مشارکت برخی دولت‌های مزدور عربی شکل گرفته و به "معامله قرن" نام گرفته است نشان می‌دهند و این حرکت شیطانی را محکوم خواهند کرد و اسرائیل غاصب آرزوی برافراشتن پرچم خود در فلسطین را با خود به گور خواهد بود. روز قدس امسال قطعاً به دنبال بدعهدی‌های آمریکای خبیث و جنایتکار که حامی حکومت جعلی صهیونیسم است، پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد.

جهان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد وحدت و یکپارچگی مسلمانان و آزادی خواهان است و مردم مسلمان نیز با شرکت در روز جهانی قدس به دشمنان گوشزد می‌کنند که فلسطین به عنوان پاره تن جهان اسلام هیچ گاه به فراموشی سپرده نمی‌شود.

نیروی انتظامی در این پیام از مردم مسلمان و شریف ایران اسلامی عزیزمان خواست با حضور حماسی و یکپارچه در راهپیمایی روز قدس حمایت همه جانبه خود از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطینی را اعلام کنند. کارکنان نیروی انتظامی هم به همراه خانواده‌های خود همچون سنوات گذشته با قدرت تر و با حضور گسترده‌تر در راهپیمایی شرکت می‌کنند و انزجار و نفرت خود را به رژیم کودک کش و غاصب صهیونیزم نشان می‌دهند.

کد خبر 4629570

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =