بهائیت صحنه گردان شبیخون فرهنگی در دنیاست

قزوین- سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: بهائیت، صحنه گردان شبیخون فرهنگی و ترویج فرقه های ضاله است و فعالان فرهنگی باید با هوشیاری و بصیرت برای مقابله آماده باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، کارگاه آموزشی جریان شناسی نحله های انحرافی پیش از ظهر پنجشنبه با حضور اعضای جمعیت بانوان فرهیخته استان در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

رضا فضلی در این کارگاه آموزشی بیان کرد: تبلیغ و جذب جوانان مسلمان به سمت بهائیت از جمله عملکردهای دستهای پنهان دشمن است که بصورت خاموش این فعالیت را انجام می دهند.

بهائیت بازوی اجرایی صهیونیست ها

سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: شناخت کلی از فرقه ها و روش های نفوذ آنها در بین مسلمانان به عنوان یکی از ابزارهای جنگ نرم از ضرورتهایی است که افراد و بخصوص هیئت های مذهبی باید به آن توجه کنند.

وی تصریح کرد: بهائیت بازوی اجرایی صهیونیست هاست و شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی از دسیسه های بهائیت است و دشمنان تلاش می کنند جوانان را مورد حمله های انحرافی خود قرار دهند.

فضلی با بیان اینکه ماه محرم و پیاده روی باشکوه اربعین ترس و دلهره به دل دشمنان انداخته است، یادآورشد: پیاده‌روی اربعین یک اتحاد و اعتلایی برای جهان اسلام است که توانسته اتحاد مسلمین را به نمایش بگذارد و میلیونها انسان عاشق را از سراسر جهان در بارگاهی معنوی دور هم جمع کند و موجب انسجام مسلمین شود.

وی گفت: در شرایط کنونی وظیفه اصلی ما به عنوان یک مسلمان، حفظ هویت ناب اسلامی است و باید از همه ظرفیت ها برای تحقق آن استفاده کنیم.

فضلی بیان کرد: متاسفانه برخی از منابع درسی ما در علوم انسانی، روان شناسی و رفتار شناسی از غرب گرفته شده در حالی که آموزه های دینی بهترین منبع برای کتب درسی است.

وی تصریح کرد: باید دانست سه ضلع مثلث شوم فرقه بهائیت، احمدیه و بابیت از ۲۰۰ سال پیش شکل گرفته تا از طریق دین بر دین نفوذ کرده و بر اساس استراتژیک روحی ارباب تا سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی دارند تا ۱۰ درصد جمعیت ایران را به سمت بهائیت بکشانند.

فضلی بیان کرد: بهائیان عمدتاً در روستاها و مکان هایی که فقر علمی دارند فعالیت می کنند و نهادهای فرهنگی باید مراقب باشند و برای مقابله با این فعالیتهای ضاله برنامه ریزی هوشمندانه داشته باشند.

کد خبر 4652461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =