تشکیل اتاق فکر برای فرمانداری یک ضرورت است

انزلی- فرماندار انزلی با اشاره به فراخوان تشکیل اتاق فکر و اندیشه فرمانداری این شهرستان، گفت: تشکیل اتاق فکر برای پیشبرد امور یک ضرورت است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل حیدری آزاد عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با تأکید بر لزوم تشکیل اتاق فکر در فرمانداری انزلی، اظهار کرد: اتاق فکر محل خلق راهکارهای عملی شدن ایده‌ها در هر جامعه است.

وی افزود: تشکیل اتاق فکر به عنوان مرکز تصمیم سازی و تصمیم گیری با استفاده از تفکر جمعی یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است.

حیدری آزاد ادامه داد: برای تشکیل اتاق فکر باید همه کارشناسان، صاحبان فکر و اندیشه، دلسوزان و دوستداران شهرستان انزلی بدون در نظر گرفتن گرایش‌های سیاسی، قومی و منطقه‌ای همدل و همسو باشند تا به هدف نهایی که همان توسعه همه جانبه شهرستان بندرانزلی است دست یابیم.

وی همچنین گفت: افراد در اتاق فکر و اندیشه فرمانداری و کارگروه‌های مرتبط با آن، فقط حضور فیزیکی نداشته بلکه اعضای این اتاق از کسانی انتخاب می‌شوند که خود صاحب فکر، ایده، طرح و برنامه بوده و باید به موضوعات و مسائل مختلف نگاه مبتکرانه و خلاقانه داشته باشند.

فرماندار انزلی ادامه داد: تشکیل اتاق فکر و اندیشه فرمانداری به عنوان بازوی فکری فرماندار بوده و در صورتی که اعضای کارگروه‌های مختلف این اتاق با در نظر گرفتن امکانات موجود و ظرفیت‌های شهرستان برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند، خروجی بهتری نیز از برنامه‌های در دست اقدام و اولویت دار شهرستان حاصل می‌شود.

وی افزود: شناسایی ایده‌های مطلوب و تبدیل افکار به ایده و تعیین شیوه‌های اجرایی شدن ایده‌های مطلوب در شهرستان و همچنین شناسایی موانع و ارائه راهکارها در قالب کارگروه‌های مختلف با استفاده از همه ظرفیت‌های نیروی انسانی خلاق و ایده پرداز بندرانزلی از اهداف تشکیل این اتاق است.

حیدری آزاد تاکید کرد: اعضای کارگروه‌های این اتاق فکر، با تعیین اولویت‌ها و برنامه‌ریزی و پیگیری تا رسیدن به نتیجه مطلوب، با در نظر گرفتن شرایط موجود، اولویت‌های شهرستان را در همه زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، محیط زیست، بانوان، رسانه و مدیریت شهری را تعیین و به فرماندار تحویل دهند.

فرماندار انزلی ادامه داد: فرمانداری شهرستان بندرانزلی از تمامی صاحبان اندیشه، اصحاب قلم، سمن‌ها، نخبگان، بانوان، هنرمندان، فرهیختگان و مقام آوران و قهرمانان ورزشی و همه کسانی می‌توانند قلم و قدمی در راه توسعه همه جانبه شهر خود بردارند در این زمینه دعوت به عمل می‌آورد.

کد خبر 4676389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =