فریاد «مرگ بر آمریکا »در گناوه طنین انداز شد

گناوه-راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور اقشار مختلف مردم از یادمان شهدای گمنام تا مصلی جمعه گناوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مصطفی آشناگر در مراسم ۱۳ آبان گناوه اظهار داشت: ۱۳ آبان در تاریخ کشور ما روز مبارزه با ظلم و ستم و نماد مبارزه با استکبار جهانی است.

وی افزود: این روز بستر سه حادثه مهم تاریخی تبعید امام (ره)، شهادت تعدادی از دانش آموزان به دست عمال رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی در مبارزات  کشور ما است که در این مبارزات دریک سو ملت بصیر و قهرمان ایران در کنار امام خمینی (ره) و درجبهه مقابل آمریکای جنایتکار قرار گرفته است.

امام جمعه موقت گناوه بیان کرد: دشمنی آمریکابا ملت قهرمان ایران از کودتای سال ۳۲  آغاز شده و همچنان ادامه دارد ولی پیروز این میدان همواره ملت مقاوم و قهرمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت راهنمایی، رهبری و هدایت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای بوده  و خواهد بود.

وی تصریح کرد: مردم غیور و بصیر ایران اسلامی  از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب آموخته اند راه پیروزی برمستکبران عالم  مذاکره و سازش و سر تسلیم فرود آوردن نیست بلکه تنها راه و رمز پیروزی  مقاومت است.

امام جمعه موقت گناوه گفت:اگر می بینیم در طول ۶۶ سال ملت ما در مبارزه با آمریکای جنایتکار پیروز میدان شده به دلیل مقاومت بوده است که باعث پیروزی و کسب اقتدار و عقب راندن مستکبران در عالم می شود.

وی یادآور شد:امروز نتیجه مقاومت ملت ما باعث شده تا آمریکای مستکبر تمام نیروی خود را برای مذاکره با کشور ما به کار بگیرد اما بدانند که ملت غیور و دولتمردان بصیر ایران با تبعیت از رهنمودهای رهبرو امام خویش هرگز تسلیم خواسته های آنها نخواهد شد.

آشناگر گفت: همه عالم بدانند که هر دولت و نظامی  و ملتی که بر سر میز مذاکره با آمریکای جنایتکار و مستکبران عالم بنشیند ثمره ای جز تحقیر، ذلت و عقب ماندگی نصیبش نخواهد شد.

وی اضافه کرد: به امید روزی که مقاومت همه آزادمردان عالم در برابر زورگویان و مستکبران جهان زمینه ظهور منجی عالم را فراهم کند و در کنار رهبر فرزانه انقلاب شاهد برپایی حکومت عدالت جهانی امام عصر (عج) در جهان باشیم.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ برآمریکا»، « مرگ بر اسرائیل» و ... بار دیگر بر ایستادگی بر آرمان های انقلاب تاکید و پیام انقلاب خود در عدم تسلیم  و سازش در برابر زورگویان و مستکبران عالم را  را فریاد زدند.

در پایان راهپیمایی بیانیه ای در ۶ بند قرائت شد.

کد خبر 4763214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =