سومین مجمع خادمان قرآن کریم برگزار شد

محمد رضا پورمعین دبیر انجمن خادمان قرآن کریم از تصویب و ثبت اساسنامه این انجمن در جلسه فوق العاده روز یکشنبه ۴اسفندماه خبرداد.

محمدرضا پورمعین دبیر انجمن خادمان قرآن کریم در خصوص سومین مجمع عمومی این انجمن در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سومین مجمع خادمان با هدف تأیید و تصویب نهایی اساسنامه انجمن که دوران فرسایشی را طی کرده است تشکیل شد و جمعی از خادمان بنا به دعوت قبلی در این مجمع حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: در این جلسه به عنوان دبیر جلسه گزارشی در خصوص تعیین اهداف و گزارشی سالانه را به اعضای این انجمن ارائه کردم. سپس سید علی سرابی عضو مؤسس و هیأت مدیره نسبت به تفهیم و تشریح اساسنامه اصلاحی که مصوب مجمع دوم بود را ارئه داد که با نظرات حاضرین مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

دبیر انجمن خادمان افزود: بعد از اقامه نماز نیز عبد الهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص قرآن و مسائل مختلف ساختاری و بودجه‌ای و اجراییات و همکاری‌های مد نظر معاونت قرآن با انجمن خادمان به نکاتی اشاره کرد.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های معاونت قرآن گفت: از معاونت قرآن علیرغم تمام تنگناهای مالی از حمایت و پشتوانه قدردانی می‌کنم، چرا که این معاونت دوشادوش این انجمن برای رشد و تعالی قدم برداشته است.

پورمعین اظهار داشت: در این جلسه نیز در خصوص موضوعات مختلفی از جمله تعداد هیأت امنا، تعداد مسئولان کارگروه‌های تخصصی و عضویت یا سلب عضویت اعضای این انجمن بحث و بررسی شد.

دبیر انجمن خادمان افزود: بحث مهمی در خصوص تغییر وضعیت فعالان ممتاز و برجستگان خادمان قرآنی رأی گیری شد و با موافقت اصولی جمع حاضر همراه شد و از آنجایی که تعداد حاضران تا پایان وقت جلسه علیرغم دعوت کتبی و اطلاع رسانی به حد نصاب نرسید و مقرر شد جلسه فوق العاده ای در یکشنبه ۴ اسفندماه با هر تعدادی از اعضای حاضره تشکیل شود تا موضوع اساسنامه تصویب و این اساسنامه برای ثبت در شرکت‌ها و طی مراحل قانونی آماده شود.

کد خبر 4856146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =