پرونده ۲۳۲ واحد تولیدی سمنان برای اخذ تسهیلات در دست بررسی است

سمنان- رئیس سازمان صمت استان سمنان بابیان اینکه هدف از پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدها کمک به چرخه اقتصادی است، گفت: پرونده ۲۳۲ واحد تولیدی سمنان برای اخذ تسهیلات در دست بررسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی تشنه دل شامگاه یک‌شنبه در سیصد و بیست و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به میزبانی استانداری سمنان ضمن بیان اینکه پرونده ۲۳۲ واحد تولیدی استان سمنان برای اخذ تسهیلات رونق تولید در دست بررسی است، ابراز داشت: با پرداخت تسهیلات به این واحدها انتظار می‌رود چرخه اقتصادی استان سمنان بیش از پیش به گردش و چرخش درآید.

وی بابیان اینکه ۷۸۶ واحد تولیدی در استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند، افزود: این واحدها تسهیلاتی به ارزش حدود ۴۶ هزار میلیارد ریال دریافت خواهند کرد.

رئیس سازمان صمت استان سمنان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون تسهیلات رونق تولید به ۵۵۴ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت‌شده است، ابراز داشت: ۱۳۸ واحد صنعتی و ۴۱۶ واحد کشاورزی حدود ۱۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

تشنه دل بابیان اینکه مشکلات یک هزار و ۳۵۲ واحد تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان برای رفع موانع تولید موردبررسی قرارگرفته است، تصریح کرد: در مجموع دو هزار و ۸۶۵ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است که این مصوبات در دست پیگیری قرار دارند.

وی بابیان اینکه هدف از برگزاری این نشست‌ها کمک به رونق تولید و بهبود وضعیت اشتغال است، افزود: در این نشست مشکلات بانکی، زیربنایی و تأمین اجتماعی سه واحد تولیدی صنعتی استان و همچنین مشکلات سه واحد تولیدی که استاندار از آن‌ها بازدید کرده بود، بررسی شد.

کد خبر 5368502

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =