پروژه های نیمه تمام تویسرکان نیازمند همراهی مسئولین

همدان- سرپرست فرمانداری تویسرکان گفت: در خصوص جدول زمان بندی پروژه‌های نیمه تمام که تا اول مهر نیاز به پیش روی آنها وجود دارد، باید هماهنگی‌های لازم انجام شود و همراهی ها را شاهد باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین افشاری جمعه در شورای آموزش و پرورش شهرستان تویسرکان با بیان اینکه قریب ۹۹ درصد فرهنگیان این شهرستان دوز اول و دوم و ۷۰ درصد دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند، گفت: ۹۰ درصد جمعیت دانش آموزان دوز اول و دوم و ۷۵ درصد دوز دوم واکسن را دریافت کردند.

وی ادامه داد: باید در اولویت اول نسبت به واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزانی که واکسیناسیون را انجام ندادند با کمک مرکز بهداشت اقدام نمائیم.

سرپرست فرمانداری تویسرکان با بیان اینکه در خصوص نصب فن مکنده برای ۱۵۰ مدرسه‌ای که کمبود داریم، از اداره کل استان آموزش و پرورش استان ۱۰۰ دستگاه و ۵۰ دستگاه را نیز در شهرستان تأمین می‌کنیم، افزود: وضعیت کرونایی در استان عمدتاً زرد شده و به نسبت در شهرستان هم در وضعیت زرد کرونایی قرار داریم که باید مراقبت‌ها را افزایش دهیم.

این مسئول با بیان اینکه نکته اساسی در بحث پیشگیری از کرونا رساندن واکسیناسیون به صددرصد است، اضافه کرد: در خصوص جدول زمان بندی پروژه‌های نیمه تمام که تا اول مهر نیاز به پیش روی آنها وجود دارد، باید هماهنگی‌های لازم انجام شود و همراهی همه را برای به نتیجه رساندن پروژه‌ها داشته باشیم.

افشاری ادامه داد: اعتبارات شهرستانی و استانی را پیگیری و در جذب اعتبارات ملی مورد نیاز از ظرفیت نماینده استفاده می‌کنیم.

سرپرست فرمانداری تویسرکان با تاکید بر اینکه خیرین محترم در پروژه‌های آموزش و پرورش شهرستان نقش مهمی داشتند که از ظرفیت آنها همچنان استفاده می‌کنیم، تصریح کرد: پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان تویسرکان جز ۵ پژوهش سرای برتر کشور است

کد خبر 5411113

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =