معاون خدمات شهري شهرداري تهران با تاكيد بر لزوم استفاده بهينه از ظرفيت و توان پيشكسوتان و بازنشستگان شهرداري گفت: بايد در جهت گيري و تصميم گيري ها از كساني كه راه را رفته اند و با مشكلات آن مواجه شده اند، بهره گرفت و شهرداري تهران مصمم است تا از اين پتانسيل عظيم در راه خدمت رساني بيشتر به مردم استفاده كند.

به گزارش خبرگزاري "مهر"، مهندس محمد جواد محمدي زاده ، در مراسم تجليل از بازنشستگان شهرداري تهران با بيان اين مطلب ، به كاربردن واژه بازنشستگي براي پايان كار اداري را  بي معنا دانست و افزود: تلقي صاحب نظران امروزه ، از پايان كار اداري ، تولدي تازه است زيرا معتقدند فرد در اين شرايط به مرحله اي از رشد مي رسد كه مي تواند زندگي جديدي شروع كند.
وي رسيدن به پختگي و اطلاعات كامل و اتخاذ تصميمهاي خردمندانه را از مهمترين ويژگي هاي دوران بازنشستگي عنوان كرد و گفت: بازنشستگي دوران ثمردهي و آغاز خدمت به شيوه اي ديگر است، اما اگر پيشكسوتان به خود باوري نرسند نمي توانند توان و تجربه خود را در خدمت ارتقا ء جامعه قرار دهند.
معاون خدمات شهري شهردار تهران تاكيد كرد: مديران شهرداري نوكري مردم را وظيفه و خدمتگزاري را مرام خود مي دانند و قطعا خدمت به كساني كه ساليان متمادي عمر خود را صرف خدمت به همنوعان كرده اند ، لذتبخش و اولي است.
وي گفت: حق اين است كه نيروهاي جوان و فكرهاي نو به ميدان بيايند، اما اگر فكر كنيم كه ديگر به تجربه ها و توان عناصر خلاق گذشته نيازي نداريم ، اشتباه بزرگي مرتكب شده ايم.

 

 

 

 

کد خبر 66527

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha