318 هزار مشترک برق در استان زنجان وجود دارد

زنجان - خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه ای استان زنجان گفت: در حال حاضر 318 هزار و 264 مشترک برق در استان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عادل کاظمی ظهر شنبه در حاشیه بازدید استاندار از شرکت توزیع برق منطقه ای با بیان اینکه 12 هزار کیلومتر تاسیسات توزیع برق و هفت هزار پست هوایی و زمینی در استان زنجان وجود دارد، افزود: شرکت توزیع برق منطقه ای با سرلوحه قراردادن سال جهاد اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری تلاشها و فعالیتهای خوبی را نسبت به سالهای گذشته داشته است که این شرکت در کل استان در 12 امور سرویس دهی می دهد.

وی اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس در گلشهر کاظمیه امور برق کلنگ زنی خواهد شد، در ابهر، خرمدره و قیدار هم امور برق  در آببر، ماهنشان، سلطانیه، هیدج و صائعین قلعه ادارات و امور با فعالیتهای شبانه روزی به مردم خدمت رسانی خواهند کرد.

مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای زنجان متوسط متراژ فضای اداری هر پرسنل در شرکت توزیع برق منطقه ای را 15 متر مربع و حداقل 5 متر مربع عنوان کرد و افزود: با این فضای اداری ارائه خدمات بسیار خوب بوده است که خدمت رسانی بیشتری  با پرسنل کم  داشته که نشان از افزایش بهره وری شرکت است.

کاظمی به کاهش مصرف21 درصدی مصرف نیروی برق در زنجان پس از اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها اشاره کرد و گفت: پس از هدفمندسازی یارانه 17 درصد در بخش خانگی، 11 درصد ادارات و معابر عمومی، 21 درصد در بخش کشاورزی و 11 درصد در بخش صنعت کاهش مصرف وجود داشته است.

وی افزایش میزان مصرف برق در واحدهای صنعتی را سنگین اعلام کرد و گفت: پس از اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها، بخش صنایع سنگین و بزرگ استان 21 درصد افزایش مصرف داشته است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای به وصول 96 درصدی صورت حسابهای صادر شده اشاره کرد و افزود: یارانه های بخش صنعت نیز تا زمان حاضر در شش مرحله اقدام و پنج مرحله آن واریز شده است.

کاظمی در ادامه به شکستن رکورد نصب انشعاب برق در سال گذشته اشاره کرد و گفت : پس از اجرای این قانون،‌مردم برای تفکیک کنتور برق واحدهای خود راغب شده و این شرکت نیز حجم انبوهی از انشعابات را توزیع و نصب کرده است.

وی اجرای طرح پایلوت کشوری AVL، تامین برق پروژه های تملک دارایی، توزیع برق به واحدهای مسکونی مهر، اجرای پروژه جانشین پروری و اجرای اتوماسیون شبکه و اجرای شبکه GIS از جمله هدفگذاری های سال گذشته و امسال یاد کرد.

کد خبر 1403763

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 6 =