یازدهمین جشنواره فیلم «نهال» برگزیدگانش را شناخت

یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» با معرفی برگزیدگانش پرونده این دوره را بست.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» عصر روز گذشته 10 خرداد برگزار شد و بهترین‌های این جشنواره دانشجویی در جمع بزرگان سینما مورد تشویق و حمایت قرار گرفتند.

در بخش بهترین طراحی صحنه و لباس غزاله موتمن برای فیلم «دور یا نزدیک» تندیس بهترین طراحی صحنه و لباس را گرفت و دیپلم افتخار در همین بخش به احمد زارع و شلاله خیری برای فیلم «دخترک آت آشغالی» اهدا شد.

تندیس بهترین تدوین به محمد نجاریان برای فیلم «آن ها»، تندیس بهترین تصویربرداری به سینا کرمانی زاده برای فیلم «حذف اضطراری» و دیپلم بهترین تصویربرداری به بهروز بادروج برای فیلم «آک آپ آْس» اهدا شد.

تندیس بهترین فیلمنامه به طور مشترک به بهرام و بهمن حاج ابول لو برای فیلم «نجس» و فهیمه آقاحسنی و پیمان نعیمی برای فیلم «حذف اضطراری» اختصاص پیدا کرد.

تندیس بهترین بازیگر زن به مهسا علافر برای بازی در فیلم «حذف اضطراری» و دیپلم بهترین بازیگر زن به ریحانه سلامت برای بازی در فیلم «دزدی» اهدا شد.

تندیس بهترین بازیگر مرد به هومن کیائی برای بازی در فیلم «ناتمام»، دیپلم بهترین بازیگر مرد برای فیلم جاوید قائم مقامی برای فیلم «آنها» اهدا شد.

تندیس بهترین فیلم تجربی به فیلم «سایه ها هر کجا می خواهند می روند» اهدا شد. تندیس بهترین فیلم انیمشن «آلزایمر» تعلق گرفت و دیپلم بهترین فیلم انیمیشن به «دخترک آت آشغالی» اهدا شد.

تندیس بهترین فیلم مستند به فیلم «سنگ شکن گلون آباد» و دیپلم بهترین فیلم مستند به «آک آپ آس» اهدا شد. تندیس بهترین فیلم داستانی به «حذف اضطراری» و دیپلم بهترین فیلم داستانی به فیلم«نجس» اهدا شد.

همچنین بهترین فیلم دانشجویان سال اول به فیلم «شال» تعلق گرفت و تندیس بهترین فیلم نیمه بلند به طور مشترک به فیلم «خون مردگی» و «خیابان خیلی خلوت» اهدا شد.

تندیس بهترین کارگردانی به پیمان نعیمی و فهیمه آقاحسنی برای فیلم «حذف اضطراری» اهدا شد و دیپلم بهترین کارگردانی به محمد حمزه‌ای برای فیلم «دور یا نزدیک» اهدا شد.

جایزه ویژه هیات داوران به فیلم «خیابان خیلی خلوت» و «خانم گل میخکی» تعلق گرفت. جایزه آکادمی نیز به فیلم «خانم گل میخکی» اهدا شد.

جایزه ویژه دبیر جشنواره به فیلم «نجس» اهدا شد و جایزه بخش موضوع ویژه به فیلم «التیام» تعلق گرفت.

جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران نیز به «خون مردگی» ساخته محمد کارت اهدا شد.

کد خبر 2302641

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =