روز تاریخی گرگان/ نگارستان ایران به خروش آمد

گرگان- مردم دارالمومنین گرگان هم‌زمان با دیگر شهرهای استان و کشور روزی تاریخی را در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، مردم همیشه درصحنه گرگان با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن«نه» بزرگ به دشمن گفتند. آن‌ها با داشتن پلاکاردهایی همچون«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق فتنه‌گر»، «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند»، «باید کشور اقتدار درونی خود را حفظ کند و این توصیه همیشه ما به مسئولان است»، «من انقلابیم»، «پای بند به مقدسات انقلاب باقی خواهم ماند» از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند.

حضور باشکوه کودکان، نوجوانان و جوانان در کنار افراد میان‌سال و سالخورده ازجمله مواردی است که باعث شگفتی هر بیننده‌ای شد.

همچنان پایبند به انقلاب اسلامی ایران هستیم

مریم زرگرانی خانم جوانی است که با فرزند نوزاد خود در این راهپیمایی حضور داشت. او در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: امسال اولین سالی است که دخترم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کند.

زرگرانی ادامه می دهد: هدف از آوردن دخترم این است که از همان کودکی با انقلاب آشنا شود و رهرو انقلاب اسلامی باشد. امروز هم حضور پیدا کردیم تا بگوییم که همچنان پایبند به انقلاب هستیم و هیچ‌گاه دشمن نمی‌تواند دید ما را نسبت به آرمان‌های انقلاب تغییر دهد.

وی اضافه می کند: هرگاه دشمن علیه ایران بیشتر شرارت می‌کند همدلی مردم بیشتر می‌شود و با اتحادی که داریم مشتی محکم بر دهن ترامپ می‌زنیم.

همچون نوجوان دوره انقلاب از جمهوری اسلامی دفاع خواهیم کرد

علی فداکار نوجوان گرگانی با دردست داشتن پرچم سه رنگ ایران همراه با مادر و خواهر کوچک خود به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن آمده تا از آرمان‌های امام و شهدا دفاع کند.

فداکار در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: امروز برای اینکه بگویم من هم همچون نوجوانان دوره انقلاب ادامه دهند راه امام هستم در این راهپیمایی عظیم شرکت کردم تا افتخار دیگر برای نظام جمهوری اسلامی خود بیافرینم.

وی اضافه می کند: در اغتشاشات اخیر برخی ناخردان پرچم جمهوری اسلامی ایران را به آتش کشاندند و این مسئله باعث شد تا قلب همه خصوصاً رهبر معظم انقلاب به درد آید اما امروز با حضور خود لبخند را به دوست داران ولایت هدیه خواهیم داد.

وی بیان می کند: اگرچه من نوجوان هستم اما دشمنان ایران بدانند که ما نوجوانان همیشه درصحنه‌های مختلف نظام حضور پیدا خواهیم کرد تا مشتی محکم بر دهان آن‌ها بکوبیم.

لیلا سیفی از دیگر شهروندان گرگانی است که کمی کسالت دارد و با کمک دو بانو در راهپیمایی ۲۲ بهمن گام برمی‌دارد. این بانو مسن در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: اکنون مدت ۴۰ سال است که از انقلاب اسلامی ایران دفاع می‌کنیم و دشمنان انقلاب بدانند تا زمانی که نفس داریم پشتیبان ولایت‌فقیه خود هستیم و از آن جانانه دفاع خواهیم کرد.

نسل پنجم انقلاب محکم‌تر از نسل اول از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند

وی ادامه می دهد: امروز نسل پنجم انقلاب اسلامی ایران از نسل اول انقلاب قوی‌تر و محکم‌تر پای آرمان‌ها و ارزش‌های خود ایستاده‌اند و این موضوعی است که دشمن باید بداند و در نظر داشته باشند که هرچه تلاش کنند بازهم بی‌نتیجه خواهند ماند.

وی می‌گوید: جوانان یکی از سرمایه‌های قدرتمند و باارزش نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شوند که درصحنه‌های مختلف با حضور خود تصاویری در مقابل چشم جهانیان خلق می‌کنند که بسیار شکوهمند و جذاب است.

وی ادامه می دهد: امروز همه ما به میدان آمده‌ایم تا اعلام کنیم راه انقلاب همچنان ادامه دارد و تاآخرین‌نفس از ارزش‌های خود دفاع خواهیم کرد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن فرصتی دوباره بود که مردم بصیر، انقلابی و ولایت مدار گرگان همگام با دیگر مردم کشور اعلام کنند که همچنان از آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب دفاع خواهیم کرد.

اغتشاشات اخیر که توسط فتنه گران در کشور ازجمله گرگان رخ‌داده بود سعی داشتند مردم را نسبت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مأیوس کنند و راهپیمایی ۲۲ بهمن را از بین ببرند اما مردم آگاه و بصیر ما امروز به میدان آمدند و نشان داند که اتفاقت اخیر فقط و فقط یک توطئه بود که با حضور خود خنثی کردند.

کد خبر 4225169

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =