تمدید مسابقه بسته‌های کوتاه رادیویی

مسابقه بسته‌های کوتاه رادیویی در بهار چهل سالگی انقلاب اسلامی تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، علیرضا حبیبی دبیر ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معاونت صدا گفت: در راستای ایجاد رقابت میان برنامه‌سازان و تولید کنندگان آثار در شبکه‌های رادیویی و فضای مجازی و توجه به موضوعات چهل سالگی انقلاب مسابقه‌ای طراحی شد که برنامه‌سازان به تهیه بسته‌های کوتاه رادیویی تشویق شوند از همین رو به برنامه‌سازان فرصت داده شد که تا پایان هفته آثار خود را در سایت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی بارگذاری کنند.

حبیبی ادامه داد: برنامه‌سازان به مناسبت بهار چهل سالگی انقلاب اسلامی می‌توانند بسته های رادیویی را در ساختارهای آنونس حداکثر تا ۲ دقیقه، بسته‌های انگیزشی و اطلاع رسانی حداکثر تا ۳ دقیقه، بسته‌های گزارشی حداکثر تا ۵ دقیقه، بسته‌های مستند حداکثر تا ۱۰ دقیقه، بسته‌های روایی حداکثر تا ۱۰ دقیقه و بسته‌های چند رسانه‌ای حداکثر تا ۳ دقیقه به دبیرخانه ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معاونت صدا ارسال یا در سایت http://۴۰.seda.ir  بارگذاری کنند.

وی دستاوردها، پیشرفت ها و خدمات در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، نظامی، علمی، اجتماعی، پزشکی، دینی و سیاسی را از موضوعاتی دانست که برنامه‌سازان می توانند برای آن آثار تولید کنند و سپس تصریح کرد: برای شرکت در هر بخش و ارسال آثار محدودیتی وجود ندارد.

حبیبی عنوان کرد: نه تنها برنامه‌سازان معاونت صدا بلکه همه کسانی که می توانند به تولید آثار در این زمینه بپردازند قادر به شرکت در این مسابقه هستند و  آثار آنها در بخش‌های معاونت صدا، مراکز استان ها و آزاد بررسی می‌شود.

دبیر ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معاونت صدا اظهار کرد: همزمان با افتتاح رادیو انقلاب در ۲۰ آبان از برگزیدگان مسابقه، شبکه‌های برتر و نهادهای همکار با ستاد چهل سالگی انقلاب اسلامی معاونت صدا تجلیل می شود.

حبیبی در پایان با اشاره به جوایز برندگان گفت: به نفرات اول در هر بخش تندیس، لوح سپاس  و ۲۰,۰۰۰,۰۰۰  ریال، نفرات دوم در هر بخش لوح سپاس و ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال و نفرات سوم در هر بخش لوح سپاس و ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال تعلق می گیرد.

کد خبر 4442730

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha