ایستادگی باخلوص نیت موجب پیروزی حق درهر برهه تاریخی است

زنجان-دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ایستادگی باخلوص نیت موجب پیروزی حق درهر برهه تاریخی است، گفت: دشمن تمام توان خود را برای انحراف در افکار مردم به کار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مرتضی آقا تهرانی شامگاه جمعه در جمع اعضای جبهه پایداری استان زنجان با بیان اینکه برخی‌ها چشم به کدخدا دارند و مردم و ولایت فقیه را فراموش کرده اند،  افزود: بنی صدر رأی   ۱۱ میلیون نفری  را پشتوانه خود قرار داده بود و مصدق نیز اتکا به حمایت مردمی را مورد تاکید قرار داد و به حمایت روحانیت توجهی نداشت همان کاری که امروز برخی‌ها انجام می دهند.

وی نگاه به خارج از کشور توسط برخی از افراد را گام برداشتن در مسیر اهداف دشمنان عنوان کرد و گفت: شکست حتمی در انتظار کسانی است که نگاهشان برای حل مشکلات به دشمن است.

آقا تهرانی با تاکید بر اینکه برخی‌ها امروز اشتباهات مصدق و بنی صدر را در خصوص اصل ولایت فقیه تکرار می‌کنند، گفت:  باید اصل ولایت فقیه را بپذیریم و قبول داشته باشیم.

وی ادامه داد: سایر کشورها ارگان‌های خاص خود را دارند ولی آنچه نظام ما را اسلامی می‌کند وجود ولایت فقیه است، لذا رئیس جمهور منتخب هم نیازمند تنفیذ ولی فقیه است.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه برخی‌ها می خواهند بین ولایت فقیه و مردم فاصله ایجاد کنند و مسائل و چالش‌های موجود در راستای تلاش برای دستیابی به این هدف است، گفت: فرقی بین کسانی که مردم را کنار می‌زنند با کسانی که ولایت فقیه را کنار می‌زنند نیست و هدف هر دو طیف یکی است.  باید مردم و لایت فقیه هردو با هم چفت بشوند و اگر این محقق شود نظام به اهداف خود می‌رسد.

رکن رکین نظام جمهوری اسلامی  ولایت فقیه است

آقا تهرانی با تاکید بر اینکه رکن رکین نظام جمهوری اسلامی  ولایت فقیه است و گفت: دیگران ارگان‌های خاص خود را دارند ولی آنچه نظام ما را اسلامی می‌کند وجود ولایت فقیه است.

وی همراهی و هماهنگی مردم و ولایت فقیه در مقاطع مختلف تاریخی ایران را عامل موفقیت و پیروزی کشور در عرصه‌های مختلف عنوان کرد و با یادآوری  اینکه این امر همواره باعث شکست توطئه‌های امریکا و ایادی استکبار برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: باید برای حفظ مردم اقدام کرد، ولی از طرفی بدون ولی هم نمی‌شود کاری کرد و همراهی این دو به ارتقای امور کمک خواهد کرد، چنانکه انقلاب هم با همراهی دو اصل مردم و ولی فقیه پیروز شد.

آقا تهرانی با تاکید بر بی‌اهمیت بودن موضوع وجود اختلاف نظر در بین افراد اظهار کرد: اصل مهم این است که ممکن است در مواقعی درست عمل نکرده و به میدان نیاییم از این رو افرادی در صحنه حاضر می‌شوند که کشور را تسلیم دشمن کرده و موجب بروز خطر برای اصل نظام می‌شوند.

همراهی مردم با ولی‌فقیه زمان یعنی امام راحل موجب پیروزی انقلاب شد

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با تشریح اقدامات کشور در دوران جنگ در راستای تحقق هدف که همان به عقب راندن دشمن در آن مقطع بود، گفت: در حال حاضر هم باید به دنبال احصای وجوه مشترک موجود در مرام‌نامه مانند حفظ اصل انقلاب، حمایت از مستضعفان، حمایت از ولایت فقیه و اهل اسراف و غرب‌زدگی نبودن، بود و هر کس این شاخصه‌ها را داشته باشد عضو پایداری است.

آقا تهرانی تقویت و تثبیت ولایت فقیه را برای حل مشکلات مورد تاکید قرار داد و گفت: همراهی مردم با ولی‌فقیه زمان یعنی امام راحل موجب پیروزی انقلاب شد، کما اینکه دیگر انقلاب‌ها در کشورهای اسلامی به دلیل عدم برخورداری از این مهم شکست خوردند.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی بر شکست حتمی کسانی که چشمشان برای حل مشکلات به بیرون از کشور تاکید کرد و افزود: برای پیشبرد امور و حفظ ارزش‌ها همواره نباید به دنبال مقصر بود و باید انقلاب را از نو روایت کرد تا متوجه شویم که از کجا به کجا رسیده‌ایم.

آقاتهرانی به تفاوت‌های ارزیابی موجود در کشور ما با دیگر کشورها از جمله غرب اشاره کرد و گفت: این کشورها همه ابزارها از پول را در اختیار دارند، ولی ما که این ابزار را نداریم و تنها تکیه‌گاه ما خدا است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: این روزها در برخی محفل بحث‌های عنوان می‌شود که گویا همه هر کاری می‌کنند باید مقام معظم رهبری ماجرا را جمع کند و این رویه از چند وقت پیش آغاز شده و به نظر برنامه‌ریزی شده برای آسیب زدن به این جایگاه است.

آقا تهرانی با بیان اینکه مردم وفادار به رهبری هستند و مقام معظم رهبری همواره جایگاه ویژه‌ای برای مردم قائل هستند، گفت: برخی مسئولان بی درایت که چشمشان به بیرون از کشور است حتماً شکست خواهند خورد.

وضعیت موجود کشور نتیجه اقدام کسانی است که دنبال انجام واجب رفتند و اوجب را رها کردند

آقاتهرانی افزود: در فقه اسلام به هنگام تزاحم بین واجب و اوجب، واجب است که واجب را گذاشته و اوجب را انجام داد و اگر خلاف آن عمل کردید مرتکب حرام شده‌اید، بر اساس فرمایش امام حفظ نظام از اوجب واجبات است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تاکید کرد: وضعیت موجود کشور نتیجه اقدام کسانی است که دنبال انجام واجب رفتند و اوجب را رها کردند.

آقا تهرانی القای حل مشکلات به دست آمریکا را نتیجه اشتباهات روی داده در کشور توسط برخی مسئولان بی داریت عنوان کرد و  گفت: نتیجه این تفکر کنار گذاشته شدن همه نیروهای انقلاب اعم از اصولگرا و اصلاحات است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی ایستادگی با خلوص نیت را موجب پیروزی حق در هر برهه تاریخی دانست و گفت: دشمن با همه اهتمام در تلاش است، از این رو ما هم باید در این سو کار کنیم.

آقا تهرانی بر لزوم هوشیاری برای حضور منسجم و با برنامه در انتخابات پیش روی تاکید کرد و گفت: حواسمان باشد چه می‌کنیم کار و تلاش را برای لحظات آخر نگذاریم و در وقت مقرر کار کنیم.

وی لزوم بازخوانی انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و اذعان داشت: باید وضعیت قبل از انقلاب و حال حاضر را مقایسه کنیم. هر چند برخی از مسئولان زمانی که سرکار می آیند کارشکنی می کنند ولی با وجود همه این مشکلات، پیشرفت ها و دستاوردهایی که داشته ایم قابل مقایسه نیست.

آقا تهرانی با بیان اینکه ولایتمداری را باید از حضرت فاطمه زهرا(س)یاد بگیریم، گفت: حضرت  زهرا(س) با خلوص نیت از ولایت دفاع کردند.

کد خبر 4516682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =