بیانیه اخیر رهبری به همه زبان‌ها ترجمه شود/ زیر بار ذلت نمی‌رویم

قم - رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: بیانیه اخیر مقام معظم رهبری به همه زبان‌ها ترجمه شود تا همه آن را بخوانند تا از قدرت و هدایت‌های رهبری آگاه شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله احمد جنتی شامگاه پنج‌شنبه در همایش بزرگ جوانان مقاومت و گرامیداشت شهید جهاد مغنیه که در سالن همایش مدرسه امام کاظم(ع) برگزار شد، مقاومت را یک معجزه در قرن حاضر دانست و گفت: این مقاومت بود که اسلام را زنده کرد.

وی تصریح کرد: مقاومت درس آزادی و آزادگی را به ملت دنیا آموخت و ملتی که مقاومت می‌کند پاداش و اجر خود را خواهد دید.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینکه در مقابل جبهه مقاومت هیچ قدرتی توان ایستادگی ندارد، ادامه داد: دشمن با همه وجود تلاش می‌کند تا این جبهه را در هم بشکند اما نتوانسته است.

دشمنان هرگز به اهداف شومشان نخواهند رسید

وی با بیان اینکه ابر قدرت‌ها در دنیا می‌کوشند تا ما را نابود کنند، ابراز داشت: خداوند با ما است و تمام قدرت‌ها را نابود می‌کند و دشمنان هرگز به اهداف شومشان نخواهند رسید.

آیت الله جنتی با بیان اینکه اکنون در حال جنگ با دشمنان هستیم، گفت: دشمن روز به روز تحریم‌ها و فشارها را بیشتر و ما را از لحاظ نفتی و اقتصادی محدودتر می‌کند اما ملت ایران همچنان ایستاده است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های جبهه مقاومت مشت محکمی بر دهان آمریکا است، گفت: رژیم صهیونیستی رو به افول است و روز به روز قدرت آن کم می‌شود و در مقابل نیز قدرت جمهوری اسلامی روز به روز در حال افزایش است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: امروز دنیا ظالم بودن آمریکا، مظلوم کشی آل سعود و کودک کشی رژیم صهیونیت را دیده است و از جنایات آنها تنفر دارد.

راه مقاومت سخت و دشوار است

وی بیان کرد: راه مقاومت سخت و دشوار است و ارزان به دست نخواهد آمد اما در نهایت منجر به پیروزی می‌شود.

آیت الله جنتی با بیان اینکه با تمام وجود ایستادگی خواهیم کرد و از کسی پروایی نداریم، افزود: آن‌هایی که ما را حامی تروریست می‌خوانند در واقع خودشان تروریست پرور هستند و گروهک داعش را هم همان‌ها به وجود آوردند.

وی با بیان اینکه جنگ هشت ساله نشان داد که ملت ما از شهدات هراسی ندارد و به استقبال آن می‌رود، گفت: دشمن باید این تاریخ را برای خود یادآوری کند و بداند شهدا مایه افتخار ما هستند.

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: دشمن بداند با همه فشارها اما مردم و جوانان مقاومت روز به روز قدرتشان بیشتر و پایداریشان افزون‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به بیانیه اخیر مقام معظم رهبری تصریح کرد: سفارش می‌کنم این بیانیه به همه زبان‌ها ترجمه شود و همه آن را بخوانند تا از قدرت و هدایت رهبری مطلع شوند.

فشارهای دشمن موجب افزون‌تر شدن قدرت ما می‌شود

آیت الله جنتی با بیان اینکه در کشور با مشکلات زیاد اقتصادی و فرهنگی روبه رو هستیم، گفت: ما زیر بار ذلت نمی‌رویم و این شعار ما است و فشارهای دشمن موجب افزون‌تر شدن قدرت ما می‌شود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری مقتدرانه در برابر دشمنان ایستاده‌اند، افزود: همه باید مواضع رهبری را ببینند و بشنوند و در جهت تحقق آن گام بردارند.

کد خبر 4548948

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =