دشمن وحدت جامعه اسلامی را نشانه گرفته است

ساری - رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی مازندران گفت: وحدت نقش کلیدی در رونق مادی و معنوی جامعه اسلامی دارد و دشمنان این مسئله را نشانه گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیداسمعیل حسینی مازندرانی پیش ازظهر پنجشنبه در حسینیه حضرت آیت الله خامنه ای ستاد فرماندهی استان و در جمع فرماندهان و مدیران انتظامی استان اظهار داشت: از پیامدهای زیانبار تفرقه و جدایی میان مسلمانان، طمع ورزی دشمنان نسبت به آنهاست و زمانی که دشمنان موفق شوند مسلمین را به اختلاف‌های قومی و مذهبی سرگرم کنند و در آتش تفرقه گرفتار سازند، سرمایه‌ها و ذخایر مادی و ملی آنها را چپاول و غارت کرده و کرامت وعزت را از آنان ربوده و راه استعمار وحکومت خویش را برآنان هموار می‌کنند.

وی افزود: دشمنان ملت‌های مسلمان باآتش تفرقه جامعه اسلامی را از نظر فرهنگی، علمی ومعنوی به رکود و ایستایی دچار کرده و زیان‌های فراوان مادی و معنوی برآنها وارد کنند.

حجت الاسلام حسینی مازندرانی دربخش دیگری از سخنان خودبه نقش کلیدی وحدت دررونق مادی ومعنوی جامعه اسلامی اشاره و اضافه کرد: وحدت نقش کلیدی در رونق مادی و معنوی جامعه مسلمانان، استواری و عزتمندی، استقلال، رشد و تعالی همه جانبه آنها خواهد داشت پس بدیهی است که دشمنان ملت‌های مسلمان این گوهر قیمتی و پاسداران آن را هدف کینه توزی خودشان قرار دهند.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات وامنیت عمومی انتظامی استان مازندران گفت: امروز کلیه کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری و آمادگی کامل خود را در مقابل یک دشمن غدار و زخم خورده و خشمگین و به شدت ناراحت که در مقابل عزم راسخ و وحدت ملی مردم ایران نتوانسته غلطی بکند می بیند و با چشم باز و شناخت کافی حساسیت دشمن را می‌شناسد و آن را کاملاً رصد می‌کند.

کد خبر 4669973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =