ارتباط تلفنی مشترکان ۷ مرکز مخابراتی دچار اختلال می‌شود

ارتباط تلفنی مشترکان ۷ مرکز مخابراتی در تهران به دلیل انجام عملیات کابل برگردان دچار اختلال می شود.

به گزارش خبرنگار مهر،  عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید اکبری، پاسداران، شهید چمران، شیخ فضل الله نوری، آزادگان، شهید تندگویان و اندیشه یک انجام می شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشتریان در مرکز مخابرات شهید اکبری با پیش شماره های ۷۷۳۲ الی ۷۷۳۵، ۷۷۹۶، ۷۷۷۸، ۷۷۷۹، ۷۷۱۱، ۷۷۱۲ و ۷۶۷۹ در محدوده خیابان های ۱۳۱، ۱۸۴، ۱۹۰ و بلوار پروین از روز گذشته با اختلال روبه رو شده و به مدت ۷۲ ساعت ادامه داد. در همین حال ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات پاسداران نیز به مدت ۶ ساعت با اختلال همراه است.

همچنین ارتباط تلفنی مشتریان در مرکز مخابرات شهید چمران با پیش شماره های ۶۶۵۰ الی ۶۶۵۶ در محدوده خیابان های حبیب الهی، خارک، ششم، هشتم، نهم و یازدهم دریان نو، سادات و کیهان از امروز به مدت ۴۸ ساعت و در مرکز مخابرات شیخ فضل الله نوری با پیش شماره های ۸۸۰۳ الی ۸۸۰۶، ۸۸۶۰ الی ۸۸۶۲، ۸۸۲۱، ۸۸۴۸، ۸۶۰۵ و ۸۶۰۹ در محدوده خیابان های سئول، ۱۲ متری سوم، شکری، ۱۲ متری اول، رشید یاسمی و آرارات و در مرکز مخابرات آزادگان با پیش شماره های ۸۸۵۰ الی ۸۸۵۴، ۸۸۷۳ الی ۸۸۷۶، ۸۸۱۷، ۸۸۴۹، ۸۶۰۲ و ۸۶۰۳ در محدوده خیابان های ابن یمین، شهید قندی و بیستم ابن یمین به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می شود.

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید تندگویان و اندیشه یک از فردا ۹ مهر ماه آغاز می شود که با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشتریان در مرکز مخابرات شهید تندگویان با پیش شماره های ۲۲۳۰ الی ۲۲۳۳، ۲۲۵۰ الی ۲۲۵۳، ۲۶۳۰ الی ۲۶۳۲ و ۲۶۱۴ در محدوده مجتمع الماس بنی هاشم و در مرکز مخابرات اندیشه یک با پیش شماره های ۶۵۵۰ الی ۶۵۵۳، ۶۵۶۲، ۶۵۳۵، ۶۵۳۶ و ۶۵۵۷  در محدوده خیابان های اول و چهارم درختی، شهید سیری، شهرک جعفریه و بلوار اندیشه در ۳ روز آینده با اختلال همراه خواهد شد.

کد خبر 4733053

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =