نتایج ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان علمی کاربردی اعلام شد

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج طرح ساماندهی متقاضیان حق التدریس و مدرسان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، مریم ابراهیمی دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج نهایی طرح ساماندهی مدرسان و متقاضیان حق التدریس فراخوان سال ۹۷ مراکز آموزشی وابسته تحت نظارت و تهران غرب و شرق این دانشگاه خبر داد.

وی گفت: این نتایج در سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir  قابل مشاهده است و مراکز آموزشی می توانند برای پذیرفته‌شدگان، مطابق با ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی، دروس مربوطه را تعریف کنند.

دبیر هیات اجرایی جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی مواردی را در این خصوص به شرح زیر اعلام کرد:

مدرسین حق التدریس دارای مجوز تدریس مراکز آموزشی دانشگاه که در طرح ساماندهی شرکت نکرده اند می توانند در فراخوان های آتی دانشگاه شرکت کنند.

طبق ضوابط دانشگاه و تصویب هیات اجرایی جذب، تمام مدرسین حق التدریسی که در طرح ساماندهی شرکت و شرایط لازم را احراز نکرده اند، می توانند حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج، فقط برای یک نوبت، تقاضای تجدیدنظر کنند.

آن دسته از مدرسینی که درخواست تجدیدنظر دارند و اطلاعات خود را در طرح ساماندهی مدرسین در سامانه هیات اجرایی جذب، بارگذاری کرده بودند، می بایست برای ثبت درخواست تجدید نظر، به سامانه مذکور مراجعه کنند.

مدرسینی که در سامانه هیات اجرایی جذب، ثبت اطلاعات نکرده اند می بایست درخواست تجدید نظر خود را به واحد استانی ذیربط ارایه کنند، بدیهی است رای هیات تجدیدنظر قطعی و نهایی بوده و قابل اعتراض مجدد نیست.

کد خبر 4735892

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =