دنیای استکبار هرگز با ملت ایران آشتی نخواهد کرد

اصفهان - جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دنیای استکبار با ما هرگز آشتی نخواهد کرد، گفت: مسئولان باید با نگاه به ظرفیتهای درونی کشور تحریمها را بشکنند و آمریکا را نا امید کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدحسین سپهر پیش از ظهر دوشنبه در مراسم روز ۱۳ آبان در میدان امام حسین (ع) اصفهان با اشاره به اینکه حماسه اصفهانی ها در دوران انقلاب و دفاع مقدس بی بدیل است، اظهار داشت: مردم غیور استان اصفهان با ایستادگی در برابر دشمنان نظام و انقلاب در طول این سالها، امروز نشان رضایت امامین این انقلاب را بر سینه دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز سالگرد مقاومت و مبارزه دانش آموزان ایران اسلامی در روز ۱۳ آبان سال ۵۷  در دانشگاه تهران است، بیان داشت: این دانش آموزان انقلابی برای مبارزه با طاغوت و برای اعتراض به تبعید امامشان در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ در یکی از مهم ترین مراکز علمی پایتخت اجتماع کردند و قریب به ۶۰ شهید و ۱۰۰ جانباز و مجروح تقدیم انقلاب کردند.

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و اعلام نفرت ملت ایران از دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین  تاکید کرد: دانشجویان انقلابی ایران در سال بعد و  در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ در دانشگاهِ مبارزه با آمریکا وارد شدند و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بار دیگر نفرت خود را از دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی اعلام داشتند.

وی با اشاره به اینکه خیزشهای مردمی در قریب به ۸۰ کشور در دنیا با کودتاهای آمریکایی ساقط شده است، تاکید کرد: هوشمندی، ذکاوت و عمل به موقع و به اندازه و انقلابی دانشجویان پیرو خط امام در تسخیبر لانه جاسوسی تمام معادلات دشمنان را برهم زد و انقلاب دوم را به فرموده امام خمینی (ره) رقم زد.

آمریکا پس از جنگ جهانی دوم بیشترین جنایت را بر علیه ایران داشته است

سردار سپهر در ادامه با بیان اینکه ما امروز سالگرد شکست ۴۰ ساله آمریکایی ها را جشن می گیریم که پس از جنگ دوم جهانی بیشترین جنایت را در کشور ما داشته است، ابراز داشت: کودتای ۲۸ مرداد، تشکیل سازمان ساواک آمریکایی و اسرائیلی مبارزه با انقلابیون و علما، ترورهای مردم و نخبگان کشور، راه اندازی جنگ هشت ساله تنها بخشی از جنایات این رژیم در طول سالهای گذشته بوده است.

وی ادامه داد: وزیر خارجه آمریکا پس از انقلاب اسلامی اعلام کرد که به دنبال خشکاندن ریشه ملت ایران هستیم و تمام تلاش خود را پس از پیروزی انقلاب برای ساقط کردن نظام ما به کار برد.

تاریخ دنیا شاهد جنایت های ننگین آمریکا در ایران است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه تاریخ دنیا شاهد جنایت های ننگین آمریکا در ایران است، ابراز داشت: آمریکایی‌ها هشت سال جنگ تحمیلی از صدام حمایت کردند و به وی تسلیحات و سلاح شیمیایی دادند.

وی اضافه کرد: در سال ۶۴ که پیروزی های بزرگ رزمندگان ما موجب شکست حزب بعث می شد آمریکایی‌ها وارد خلیج فارس شدند و به کشتی‌ها و سکوهای نفتی ما یورش بردند و هواپیمای مسافربردی ما را ساقط و رسما به ما اعلان جنگ کردند.

سردار سپهر  با تاکید بر اینکه آمریکا پس از ناکامی در این نوع حملات خود  به عراق سلاح شیمیایی دادند و دشمنان با این نوع سلاح به رزمندگان و مردم بیگناه شهرها و روستاهای ما حمله بردند، گفت: در طول همه این سالها دشمنان با حمایت از منافقان، پناه دادن به آنها و دادن اسلحه به آنها کاری از پیش نبردند و ملت مبارز ایران تسلیم اراده دشمن استکباری نشده است.

تحریم های مختلف دولت آمریکا ملت ما را مغلوب نکرد

وی با بیان اینکه ۵ کودتای آمریکا پس از پیروزی انقلاب به بعد آمریکا را با شکست مفتضحانه روبرو کرد، اظهار داشت: تحریم های اقتصادی، علمی، آموزشی، دارویی و غذایی ملت ما را مغلوب نکرد و آمریکا به واقع در اجرای نقشه های خود ناکام ماند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه فتنه های سال، ۸۸ دیماه ۹۶ و غیره با هدایت،حمایت و تصویب پولهای سالانه پارلمان امریکا برای ساقط کردن نظام اسلامی و حمایت از ضدانقلاب داخلی کار به جایی نبرد، ابراز داشت: همچنین فشارهای آمریکا به سازمان ملل، شورای امنیت برای تصویب لوایح ضد ایرانی بی تاثیر بوده است.

عملیاتهای نظامی، سیاسی و اقتصادی آمریکا در غرب آسیا با شکست مفتضحانه روبرو شده است

وی با یادآوری این مطلب که بعد از پیروزی انقلاب،  آمریکا در غرب آسیا عملیاتهای نظامی، سیاسی و اقتصادی انجام داد که با شکست مفتضحانه روبرو شده است، تاکید کرد: آمریکایی‌ها، امروز به این نتیجه رسیدند که قدرت تغییر آرمانها و باورهای مسئولان، رهبران و ملت بزرگ ایران را ندارند.

سردار سپهر با تاکید بر اینکه امروز آمریکایی‌ها پذیرفته‌اند که شکست آنها قطعی است، ابراز داشت: یکی از اساتید مشهور آمریکایی می‌گوید که امروزه سقوط آمریکا اتفاق افتاده است چراکه فقر، جرم، بی سوادی، بیماری‌ها را در جهان  سوم از خود به نمایش گذاشته است و ریشه این سقوط تشدید اختلاف و خشونت، تجارت بدون اخلاق، علم بدون انسانیت عبادت بدون ایثار و سیاست بدون اصول و موارد مشابه است.

یک مورخ آمریکایی: بزرگترین عامل سقوط آمریکا نظامی‌گری این کشور استکباری است

وی با اشاره به صحبت های یکی از این نخبگان آمریکایی در این ارتباط که آمریکا در حال سقوط است، تاکید کرد: این استاد و مورخ بزرگ آمریکایی ابراز داشته است که بزرگترین عامل سقوط آمریکا نظامی‌گری این کشور استکباری است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ما امروز به برکت دین و دین مداری، رهبری داهیانه امام خامنه ای و به برکت انقلاب اسلامی دشمن را مغلوب اراده‌های ایمانی خود کرده ایم، تصریح کرد: نتانیاهو اعتراف به اقتدار نظام ما و شکست آمریکاو اسرائیل و قدرت های غربی دارد و اعلام داشته است که امروز از تنگه خیبر در عربستان تا جبل الطارق در مراکش دگرگونی و تحول عمیقی در حال وقوع است و هر جا می نگریم خیمه های رهبران نظام جمهوری اسلامی  را می بینیم.

وظایف مسئولان و مردم در تحقق تمدن اسلامی

وی با بیان اینکه امروز گسترش پیام انقلاب اسلامی در جهان اسلام و مستضعفان افول و سقوط آمریکا را نزدیک تر کرده است، تاکید کرد: امروز به فضل خدا و به توفیق الهی ما در حال عبور از گردنه های سخت و آخرین پیچ های این مسیر پرزحمت هستیم و ما آینده دولت اسلامی جامعه اسلامی و تمدن اسلامی را به فضل خدا و با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و با حمایت و  حضور ملت  ایران محقق خواهیم کرد.

سردار سپهر با تاکید بر وظایف مسئولان و مردم در تحقق این هدف تصریح کرد: امروز مسئولان، کارگزاران و نخبگان ما باید گوش به فرمان توصیه های امام و رهبری باشند و فرمایشات ایشان را محقق سازند.

برخی مسئولان به توصیه‌های رهبر انقلاب در ارتباط با برجام عمل نکردند

وی با تصریح  بر این مطلب که برخی مسئولان به توصیه‌های رهبر انقلاب در ارتباط با برجام، عدم اعتقاد به رابطه با آمریکا و بی اعتمادی به آمریکا و غرب توجه نکردند و ما خسارتهای بزرگی را تحمل کردیم،  گفت: ما دانش آموزان، دانشجویان بسیجیان و مردم انقلابی  از مسئولان درخواست داریم که گوش به فرمان رهبر انقلاب باشند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مسئولان باید با نگاه به ظرفیت های درونی کشور تحریم‌ها را بشکنند و آمریکا را نا امید کنند؛ ما ظرفیت های بزرگ علمی، اقتصادی، دانشی، پژوهشی و ثروت های بیکران درون کشور را داریم و مسئولان باید با نگاه به درون انقلاب ما را یاری کنند.

وی تصریح کرد: ما می خواهیم مسئولان برای پیاده سازی گام دوم انقلاب به کمک مردم، و دانشمندان و نخبگان داخلی اقدام کرده و گام دوم ۴۰ ساله بعدی انقلاب اسلامی را با بی اعتنایی به آمریکا عدم سازش با آنها طی کنند که خداوند در این ارتباط وعده یاری داده است.

دنیای استکبار با ما هرگز آشتی نخواهد کرد

سردار سپهر با تاکید بر اینکه خداوند در قران پیام داده است که دشمن با شما از در آشتی درنخواهد آمد، اظهار داشت: بدعهدی های دشمن فراوان است و دنیای استکبار با ما هرگز آشتی نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم نیز باید گوش به فرمان ولی فقیه زمان خود باشند، تاکید کرد: مردم باید  مبارزه و مقابله و جهاد کبیر با دشمن را فراموش نکنند و در صحنه‌های کمک به دولت و دستگاه های اجرایی نقش و حضور انقلابی داشته باشند.

تمامی دستگاه‌ها باید از ظرفیت های موجود به نفع تحقق گام دوم انقلاب استفاده کنند

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه‌ها باید از ظرفیت های موجود به نفع تحقق گام دوم انقلاب استفاده کنند، ابراز داشت: مردم ایران باید سبک زندگی اسلامی، جلوگیری از اسراف و سبک انقلابی ادامه راه شهیدان را فراموش نکنند.

وی گفت: تولید علم، تربیت علمی، دانشی و دینی در واقع مرگ بر آمریکای دانش آموزان ما را شکل می دهد و امیدواریم در این راه با هدایت امت اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب، موجبات پیروزی ملت مسلمان ایران و جهان را شاهد باشیم.

کد خبر 4763109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =