برگزیدگان بخش نوجوان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

همدان - آرای هیئت داوران بخش نوجوان بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامی برگزیدگان بخش نوجوان بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام شد.

گریم:

اسامی کاندیداها
۱- سهیلا جوادی  از نمایش «عموی عجیب بزرگ کوچیک من»
۲- لیلا پریشان و حسین تبریزی از نمایش «پر پر سیمرغ پر»
۳- امیرحسین غفاری از نمایش «افسانه ماردوش»

جایزه برگزیده به طراحان گریم نمایش «پرپر سیمرغ پر» لیلا پریشان و حسین تبریزی اهدا شد.

موسیقی:

اسامی کاندیداها
۱- فرید نوایی از نمایش «پرپر سیمرغ پر»
۲- مهدی فتحی از نمایش «افسانه بایبری»
۳- احمد جعفری و علی خاتمی از نمایش «رؤیای کودکانه»
۴- امیر و آرش بیات از نمایش «افسانه ماردوش»

در این بخش از امیر و آرش بیات از نمایش «افسانه ماردوش» تقدیر شد.

جایزه برگزیده در بخش موسیقی به احمد جعفری و علی خاتمی از نمایش «رویای کودکانه» اهدا شد.

طراحی صحنه:

اسامی کاندیداها:
۱- سهیلا جوادی از نمایش «عموی عجیب بزرگ کوچیکه من»
۲- مهدی شرفی از نمایش «افسانه ماردوش»
۳- رضا روان از نمایش «افسانه بایبری»
۴- سینا ییلاقی از نمایش «پر پر سیمرغ پر»

در این بخش از رضا روان طراح صحنه نمایش افسانه بایبری تقدیر شد.

جایزه برگزیده در بخش طراحی صحنه نیز به مهدی شرفی برای طراحی صحنه نمایش «افسانه ماردوش» اهدا شد.

طراحی لباس:  

اسامی کاندیداها:
۱- رضا عبدالعلی زاده و خانم پریسا قاسمی از نمایش «پر پر سیمرغ پر»
۲- سهیلا جوادی از نمایش «عموی عجیب بزرگ کوچیک من»
۳- محبوبه سلطانی از نمایش «افسانه ماردوش»
۴- نرگس زهرا از نمایش «افسانه بایبری»

در این بخش از نرگس زهرا در نمایش «افسانه بایبری» تقدیر شد.

جایزه برگزیده در بخش طراحی لباس به رضا عبدالعلی زاده و  پریسا قاسمی از نمایش «پرپر سیمرغ پر» اهدا شد.

بازیگری زن:   

اسامی کاندیداها:
۱- بازیگر نقش عمه جان از نمایش «عموی عجیب بزرگ کوچیک من»
۲- لیلی حسینی از نمایش «پرپر سیمرغ پر»
۳- نیلوفر سیاری از نمایش «رؤیای کودکانه»

در این بخش از پرستش سلطانی از نمایش «افسانه ماردوش» تقدیر شد.

جایزه برگزیده به نیلوفر سیاری از نمایش «رویای کودکانه» اهدا شد.

بازیگری مرد:

اسامی کاندیداها:
۱- جلال کریم زاده از نمایش «افسانه ماردوش»
۲- محسن قصری از نمایش «پر پر سیمرغ پر»
۴- فرامرز غلامیان از نمایش «بینگ بنگ»
۵- شهرام صمدی نیا از نمایش «افسانه بایبری»

در این بخش از محسن قصری از نمایش پر پر سیمرغ پر تقدیر شد.

جایزه برگزیده مشترکاً به جلال کریم زاده از نمایش «افسانه ماردوش» و شهرام صمدی‌نیا از نمایش «افسانه بایبری» اهدا شد.
 
کارگردانی:

اسامی کاندیداها:
۱- رضا عبدالعلی زاده کارگردان نمایش «پر پر سیمرغ پر»
۲-  محمد جهان‌پا  کارگردان نمایش «افسانه ماردوش»
۳-  رضا روان کارگردان نمایش «افسانه بایبری»
۴- سیروس سپهری کارگردان نمایش «رؤیای کودکانه»

در این بخش از سیروس سپهری کارگردان نمایش «رؤیای کودکانه» تقدیر شد.

جایزه برگزیده به محمد جهان‌پا کارگردان نمایش «افسانه ماردوش» اهدا شد.

کاندیداهای متن:
۱- گیتا داوودی نویسنده نمایشنامه «عموی عجیب بزرگ کوچیک من»
۲- منوچهر اکبرلو نویسنده نمایشنامه «افسانه ماردوش»
۳- بهرام جلالی پور نویسنده نمایش نامه «پرپر سیمرغ پر»
۴- سیروس سپهری نویسنده نمایش نامه «رویای کودکانه»

در این بخش از منوچهر اکبرلو نویسنده نمایشنامه «افسانه ماردوش «تقدیر شد.

جایزه برگزیده به سیروس سپهری نویسنده نمایشنامه «رویای کودکانه «اهدا شد.

همچنین جایزه ویژه شورای داوران بخش نوجوان این جشنواره به نمایش (به مرور زمان) از شهرستان خارک رسید.

جوایز مردمی

در بخش کودک «مزه دروغ تلخه» به کارگردانی سمیرا یزدان‌پژوه از استان البرز و در بخش نوجوان «افسانه ماردوش» به کارگردانی محمد جهان‌پا از شهر مشهد جایزه مردمی را به خود اختصاص دادند.

کد خبر 4770385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =