پیمانکار کارخانه زباله سوز آمل تعیین تکلیف می شود

آمل-رئیس شورای اسلامی شهرآمل، از انتخاب شرکت برنده مناقصه ساخت کارخانه زباله سوز با فناوری جدید دراین شهر با تعیین تکلیف وبرآورد شرایط مالی این شرکت توسط وزارت کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو ابراهیم زاده بعدازظهر پنجشنبه در آیین معارفه شهردارجدید آمل گفت: از دی ماه سال ۹۶ فراخوان عمومی برای جذب سرمایه گذار انجام شد وبه علت بحرانی شدن وضعیت زباله آمل در کشور، فراخوان بین المللی در روزنامه های سراسری منتشر و ۱۹ شرکت داخلی وخارجی در مناقصه شرکت کردند.

وی افزود: در مرحله بررسی فنی ۹ شرکت در ارزیابی فنی و مالی که بتوانند پروژه عظیم زباله سوز در آمل را انجام دهند، درنهایت یک شرکت با شرایط همه جانبه وخاص از سوی وزارت کشور انتخاب وکارهای اجرایی آن را شروع خواهد کرد.

وی اضافه کرد، در ساخت کارخانه زباله سوز با فناوری های جدید که کاملا درکشورهای دیگر نیز جواب داده ودرآمل اجرایی خواهد شد، ۸۰ درصد هزینه ساخت با اعتبارات ملی تامین و ۲۰ درصد مشارکت سرمایه گذارخواهد شد.

ساماندهی وزیباسازی حریم رودخانه هراز مطالبه به حق شهروندان آملی

رئیس شورای اسلامی شهرآمل دربخش دیگری به تاخیرچند ساله دراجرای طرح مهم وزیربنایی ساماندهی حریم رودخانه هراز که از داخل ومرکز این شهرمی گذرد، اشاره کرد و گفت، ساماندهی وزیباسازی حریم این رودخانه با هدف ایجاد زیباسازی شهری و فراهم کردن امکانات رفاهی وگردشگری در شهرآمل، با انتخاب چندین پیمانکارکارمطالعاتی همه جانبه آن درهمه ابعاد انجام شد، اما متاسفانه درطی این مدت درگیر فرایند خسته کننده بروکراسی اداری درسطح استان وشهرستان معطل شده بود.

ابراهیم زاده افزود: خوشبختانه اکنون همه شرایط وجوانب اجرای این طرح مهم وخواسته به حق شهروندان برای اجرا فراهم شده وامیداوریم که شهردار جدید با جدیت وبکارگیری تمام توان، این طرح را اجرا وبه پایان برساند.

مجمع نمایندگان مازندران، استانی عمل کنند

رئیس شورای اسلامی شهرآمل دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همگان از استان مازندران به عنوان یک کلان شهردیده می شود، اما متاسفانه درباور وعمل مدیران استانی ونمایندگان مجلس دیده نمی شود.

ابراهیم زاده افزود: متاسفانه بسیاری از کم کارها وروی زمین ماندن بسیاری ازطرح های کلان درسطح مازندران درطی این سالها، بخشی نگری مدیران استانی به خصوص نمایندگان مردم استان درمجلس شورای اسلامی بوده که مازندران را به صورت استان واحد ندیدند وهرکسی به فکر شهر خودش وجلب توجه خودش بوده که این مسئله استان ما را به عقب کشانده است.

مردم آمل قدرشناس مدیران خوش خدمت هستند

رئیس شورای اسلامی شهرآمل همچنین دربخش دیگری به استقبال خوب بزرگان ، نام آوران وقشرهای مختلف مردم این شهر درتکریم از خدمات ۹ ساله امیرسلیمانی شهردارسابق آمل گفت، انصافا مردم آمل قدرشناس ودعاگوی مدیران خوش خدمت به شهروندان هستند، و آقای امیرسلیمانی ازجمله مدیران وشهردارانی دراین شهر بوده که از همه قشرها مردم برای خسته نباشید وبدرقه به یادماندنی از او ونیز خیرمقدم به " حمید هاشمی " شهردارجدید آمل حاضر شده بودند.

ابراهیم زاده یادآورشد، بهرحال مسئولیت سنگینی امروز بر دوش همه ما قرار دارد، اعضای شورای شهر،مدیریت شهرداری و دیگر مسئولان که باید در مقطعی که کشور در شرایط خاص قرارداد، با خدمت بی منت ودرخور شان مردم، امید، نشاط و سرزندگی را به شهروندان هدیه بدهیم.

کد خبر 4783452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =