شاهد یک نشست کاملا دانشجویی با حضور رئیس قوه قضائیه بودیم

علی طلوعی گفت: نسبت به آنچه که سایر روسای قوا برای دیدارهای خود تمهید می‌کنند، دیدار رئیس قوه قضاییه به ساده‌ترین شیوه‌ای که می‌شد در دانشگاه برگزار شد و کاملا یک نشست دانشجویی بود.

علی طلوعی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در دانشگاه تهران و در روز دانشجو بیان کرد: فکر می‌کنم دیدار روز گذشته یکی از بهترین دیدارهای ممکن بود که می‌شد رقم زد و یکی از عوامل مهم آن این بود که آقای رئیسی این اعتماد را به یک تشکل دانشجویی کردند و برنامه را به یک تشکل دانشجویی سپردند تا به جای اینکه یک برنامه حاکمیتی را شاهد باشیم، یک برنامه کاملا دانشجویی را برگزار کنیم و به لطف خدا فوق العاده بود.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران با بیان اینکه خللی در روند آموزشی دانشکده وارد نشد، گفت: هر کسی که دانشجو بود و کارت دانشجویی داشت بدون ذره‌ای مزاحمت می‌توانست وارد ساختمان دانشکده و مکان‌های مختلف آن شود.

 نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه تهران بیان کرد: دانشجویان برای ورود به سالن هیچ مشکلی نداشتند؛ البته طبیعتا حضور رئیس قوه اقتضائاتی دارد و فکر می‌کنم اگر کسی متوجه این اقتضائات شود با برخی از مسائل راحت‌تر کنار می‌آید؛ اما نسبت به آنچه که سایر روسای قوا برای دیدارهای خود تمهید می‌کنند، فکر می‌کنم دیدار رئیس قوه قضاییه به ساده‌ترین شیوه‌ای که می‌شد برگزار شود، برگزار شد.

وی در ادامه و در خصوص افرادی که در دیدار با رئیس دستگاه قضایی سخنرانی کردند، گفت: افرادی که انتقاد داشتند نیز به بیان انتقادات خود پرداختند.

طلوعی گفت: حتی تجمعات محدودی هم در بیرون از محل سخنرانی رئیس قوه قضاییه در اعتراض به مسائل غیر از نشست برگزار شده و برخی مسائل کشور صورت گرفت. این دست از تجمعات همواره در دانشگاه وجود دارد و کسی نیز کاری به آن‌ها نداشت و شعارهای خود را مطرح کردند.

کد خبر 4792183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =