حاج قاسم سلیمانی میلیون ها فرزند دارد/ انتقام سختی می گیریم

کرمان - هم رزم سردار سلیمانی گفت: آقای ترامپ مرتکب اشتباه بزرگی با به شهادت رساندن سردار سلیمانی شدی چرا که ایشان میلیون ها فرزند دارد و انتقام سختی از شما می گیریم.

حمید حسنی همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با مهر بیان داشت: ایشان خصایص اخلاقی بسیار زیادی همچون ایثار، از خودگذشتگی و مردم داری داشتند و به عنوان فرمانده هرگز به ما اجازه نمی‌دادند که با مردم رفتار بدی داشته باشیم.

وی افزود: ایشان به صله رحم خیلی اعتقاد داشتند و نیکی به پدر و مادر را سرلوحه کار خود قرار می‌دادند ایشان وقتی بعد از مأموریت به کرمان برمی‌گشتند بعد از فرودگاه مستقیم به رابر برای دستبوسی و دیدار با والدین خود ایشان به همسرشان و خانواده خود بسیار احترام می‌گذاشتند.

همرزم شهید سردار حاج قاسم گفت: حاج قاسم سلیمانی بسیار مظلوم بودند ایشان گاهی از خستگی زیاد در حسینیه پتویی زیر سرشان می‌گذاشتند و استراحت می‌کردند.

وی عنوان کرد: آقای ترامپ مرتکب اشتباه بزرگی با به شهادت رساندن سردار سلیمانی شدی چرا که حاج قاسم سلیمانی میلیون‌ها فرزند دارد و اگر گوشه‌ای ضربه‌ای به قاسم سلیمانی زدی باید نگران باشی که از هزار گوشه به تو ضربه زده خواهد شد و انتقام سختی از شما می‌گیریم.

با وجودحاج قاسم تحت هیچ شرایطی در دوران جنگ خستگی را حس نمی‌کردیم

انجم شعاع دیگر همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هم بیان داشت: با وجود حاج قاسم تحت هیچ شرایطی در دوران جنگ خستگی را حس نمی‌کردیم ایشان با اینکه فرمانده بود اما همیشه در عملیات‌های مختلف نوک پیکان عملیات بود.

وی افزود: بعد از دوران دفاع مقدس سردار شهید سلیمانی به عنوان یک عالم به عمل در همه ابعاد برای ما وجود داشت ایشان یک آرامش خاص و روحیه ایثارگری به ما می‌دادند.

انجم‌شعاع به خاطره‌ای از سردار اشاره کرد و یادآور شد: ایشان فرمودند من خدمت آقا بودم و منتظر بقیه دوستان بودم تا جلسه برگزار شود که آقا من را صدا زدند بعد کتابی و عکس چند شهید را به من نشان دادند و چند صفحه بعد عکس خودم را دیدم که آقا گفتند اگر شما رفته بودید این مأموریت‌های سخت را انجام نمی‌دادید و من آن موقع بسیار خوشحال شدم.

وی افزود: سردار سلیمانی وقتی به استان‌ها سفر می‌کرد در شهرستان‌ها به دیدار خانواده‌های شهدا می‌رفت و احترام زیادی برای آنها قائل بود.

کد خبر 4814871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =