کمبود فضای آموزشی در صدرا محسوس است

شیراز-مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: کمبود فضای آموزشی در شهر صدرا محسوس است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی عسکر نجفی شنبه در شورای آموزش و پرورش فارس بیان کرد: کمبود فضای آموزشی در شهر صدرا قابل توجه است و این شهر در تنیده با مشکل مواجه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های مربوط باید شرایط لازم را برای افزایش فضای سرانه آموزشی فراهم کنند، بیان کرد: یکی از شرکت‌هایی که در شهر صدرا می‌تواند در کاهش مخاطرات کمبود فضاهای آموزشی در صدرا می‌تواند تأثیرگذار باشد شرکت عمران صدرا است که باید تدابیر لازم را برای افزایش سرانه آموزشی فراهم کند.

نجفی در خصوص مشکلات آموزش و پرورش استان نیز عنوان کرد: صدور مجوز منابع درآمدی به ادارات، عدم کسب درآمد از قبوض کاغذی خدمات، عدم درآمد آموزش و پرورش از محل درآمدهای زمین‌هایی با کاربری آموزشی اشاره کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس افزود: عدم همکاری شهرداری‌ها برای تغییر کاربری زمین‌های آموزش و پرورش یکی از مشکلاتی است که این سازمان با آن مواجه است.

وی در خصوص مصوبات جلسات قبل نیز بیان کرد: بر اساس مصوبات پیشتر این جلسه شاهد پرداخت ٢٠٠ هزار تومان به ازای ١٢٠ لیتر سوخت بر اساس پیمایش رانندگان سرویس مدارس و پرداخت ۴٠ درصدی حق الزحمه رانندگان از جمله مصوباتی است که تاکنون اجرایی شده است.

کد خبر 4822414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =