شهادت سردارسلیمانی خونی تازه در رگ مقاومت بود/ نفرت ابدی ازآمریکا

شیراز – معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: پس از به شهادت رساندن قاسم سلیمانی خون تازه ای در راه مقاومت و مبارزه با آمریکا در رگ مسلمانان ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام هادی صادقی پنجشنبه در آئین اختتامیه هفتمین دوره مسابقات قران سراسری کارکنان قوه قضائیه بیان کرد: قرآن تنها برای راهنمایی نیست بلکه مسیری حرکت جامعه اسلامی را نشان می‌دهد و در قوه قضائیه نیز تلاش شده تا از تمامی مفاهیم قرآنی در این قوه بهره مند شویم.

وی در خصوص ویژگی‌های قرآن در زندگی بشری نیز متذکر شد: یکی از ویژگی‌های قرآن این است که از تمامی آیات می‌توان در زندگی بشری استفاده کرد و اگر از قرآن در تمامی لحظات زندگی استفاده کنیم از مشکلات زندگی مدرن جدا خواهیم شد.

او ادامه داد: جهان کفر و شرک دست به دست هم داده‌اند تا وضعیت مسلمانان را بهم بزنند و قبله اول مسلمانان را از آنان بگیرند برخی با موضوع معامله قرن به دنبال گرفتن بیت المقدس هستند.

وی افزود: ترامپ برنامه‌های مختلفی دارد که مسلمانان را مورد هجمه قرار دهد و یکی از قمارهایی که ترامپ کرد به شهادت رساندن قاسم سلیمانی است

صادقی با اشاره به اینکه شهادت قاسم سلیمانی خون مقاومت به جوش آمد، ادامه داد: پس از به شهادت رساندن قاسم سلیمانی خون تازه ای در راه مقاومت و مبارزه با آمریکا در رگ مسلمانان دمیده شده و نفرت از آمریکا ابدی شده است.

به گفته وی قرآن در خطاب به مسلمانان در مواقع سخت و جنگ تاکید کرده است: با دشمنان دوستی نداشته باشید و تحت ولایت دشمنان قرار نگیرید زیرا دوستی و پیمان بستن با دشمنان عامل اصلی برای رسیدن سختی به جامعه اسلامی است.

معاون فرهنگی قوه قضائیه عنوان کرد: اکنون جهان عرب بسیار پشیمان هستند که به سمت آمریکا رفته اند و دست به سمت دشمنان اسلامی دراز کردند.

وی با تاکید بر اینکه قاسم سلیمانی با تاکید بر مفاهیم اسلامی توانست دشمن را از پای بی افکند، بیان کرد: نباید به دنبال دوستی با دشمن باشیم زیرا خداوند با جامعه اسلامی است و این پیام روشنی است که در قرآن نیز بر آن تاکید شده است.

صادقی با اشاره به اینکه در مسیر مقاومت باید حرکت کنیم و ادامه داد: در انتخابات پیش رو باید افرادی مورد تاکید مردم باشند که این افراد مصداق بارز آیات قرآن و مبین عدالت و انصاف باشند.

معاون فرهنگی قوه قضائیه با اشاره به اینکه ١٢ هزار نفر در مسابقات قرآنی این قوه مشارکت داشته اند بیان کرد: بیش از هفت هزار نفر در آزمون‌های مختلف قرآنی شرکت کرده و در دوره هفتم بیش از ١٨۶ نفر در این دوره شرکت کردند.

وی افزود: این مسابقات در دو بخش افراد زیر ١۶ سال و بزرگسالان برگزار شده است.

کد خبر 4839619

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha