ترسیم مسیر حرفه‌ای شدن و ورود به دنیای حرفه‌ای‌ها در عصر جدید

حرفه پلاس با آموزش مهارت‌های تخصصی و ایجاد فضای تعاملی موجب برقراری ارتباطات سازنده بین صاحبان کسب و کار و افراد متخصص شده که زمینه‌ای برای ورود به دنیای حرفه‌ای‌ها در عصر جدید خواهد بود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در سالیان نه چندان دور کسب علم، دانش، مهارت و تخصص منحصراً در گرو قبولی و حضور در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بود و افراد با فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌ها تخصص و مهارت لازم را جهت حضور در دایره محدود فعالیت‌های کاری کسب می‌نمودند. اما امروزه با پیشرفت‌های چشمگیر تکنولوژی و افزایش سرعت تحول در صنایع و کسب و کارها و همچنین از بین رفتن حدود مشاغل، نیاز به بروز شدن دانش مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها و همچنین کسب مهارت‌ها و تخصص‌های جدید و کارآمد که برای مدیریت هرچه بهتر سازمان ضروری شده از یک سو و نزدیک شدن و از بین رفتن مرزهای تخصص‌های گوناگون و لزوم داشتن چند تخصص همزمان برای ایفای هرچه بهتر نقش مدیریتی موجب شده تا مدیران سازمانی حداکثر تلاش خود را برای کسب مهارت‌ها و تخصص‌های جدید به کار گرفته و در دوره‌های تخصصی جدید حضور داشته باشند.

اما مسئله اصلی تعدد تخصص‌های مورد نیاز و نداشتن وقت کافی مدیران جهت شرکت در این دوره‌ها و همچنین کیفیت دوره‌های تخصصی است.

علاوه بر مدیران سازمانی، مسئله بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی وجود شکاف عمیق بین دانشگاه و صنعت و بازار کار است. این معضل بزرگ باعث شده تا بسیاری از دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به صنعت را نداشته و جذب بازار کار نشوند و در نهایت صاحبان کسب و کار نیز برای استخدام افراد متخصص که حائز مهارت‌های تخصصی و کاربردی هستند، با مشکل مواجه شوند.

امروزه برای حل این مسئله، پلتفرم‌های بسیاری در سطح جهان پا به عرصه گذاشته‌اند و با برگزاری دوره‌های تخصصی کاربردی، سعی در برطرف کردن این مسئله دارند. در ایران نیز پلتفرم‌هایی برای برگزاری دوره‌های حرفه‌ای وجود دارد از جمله پلتفرم حرفه پلاس که یکی از بهترین‌ها است.

در اسفند سال ۱۳۹۷ فضای تعاملی حرفه پلاس با شعار ورود به دنیای حرفه‌ای‌ها فعالیت خود را آغاز نمود. حرفه پلاس با بهره گیری از اساتید متخصص و بنام، دوره‌های تخصصی را در حوزه‌های مختلف از جمله، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، توسعه فردی، بازرگانی، منابع انسانی، اقتصاد و سرمایه گذاری، رهبری، مدیر دیجیتال مارکتینگ، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، مشاوره مدیریت، برند و کسب و کار، برگزار کرده و محتوای ارزشمندی را تولید نموده است.

حرفه پلاس پس از آموزش مهارت‌های تخصصی، با ایجاد یک فضای تعاملی موجب شکل گیری شبکه حرفه‌ای و برقراری ارتباطات سازنده بین صاحبان کسب و کار و مشاغل و افراد متخصص که به سطح مهارتی قابل قبولی در حوزه فعالیت خود رسیده‌اند، شده که این آموزش‌ها و شبکه ارتباطات بستری برای حرکت در مسیر حرفه‌ای شدن و ورود به دنیای حرفه‌ای‌ها در عصر جدید است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ترسیم مسیر حرفه‌ای شدن خود، به سایت www.herfehplus.ir مراجعه فرمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4977507

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =