دعوت به همکاری از سوی سازمان تبلیغات اسلامی

در اجرای سیاست شایسته‌گزینی سازمان تبلیغات اسلامی و در راستای خارج شدن از دایره محدود مدیریتی و انتخاب شایسته‌ترین نیروها، سازمان تبلیغات اسلامی دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، با توجه به بازنشستگی برخی کارکنان شاغل سازمان در مسئولیت‌های مدیریتی تعدادی از استان‌های کشور و در اجرای سیاست شایسته‌گزینی سازمان تبلیغات اسلامی و در راستای ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج شدن از دایره محدود مدیریتی، ایجاد فرصت برای همکاران توانمند و انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای سمت‌های مدیریتی و به منظور بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد، سازمان تبلیغات اسلامی «برای تصدی پست‌های معاون اداری و مالی، رئیس اداره امور مالی و رئیس ادارۀ امور اداری و پشتیبانی برخی ادارات کل استان‌های سراسر کشور»، از تمامی متخصصان داوطلب واجد شرایط برای قبول مسؤولیت دعوت به همکاری می‌کند.

کارمندان رسمی، پیمانی و مدت معینی که دارای شرایط انتصاب و انگیزه برای پذیرش مسؤولیت در سمت‌های یادشده هستند تا پایان روز پنج‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ برگۀ درخواست را تکمیل و ارسال کنند.

ارسال رزومه صرفاً از طریق ایمیل به آدرس amoozesh.ido@gmail.com امکان‌پذیر است. همچنین برای هرگونه پاسخگویی با شماره تلفن ۸۸۸۹۶۲۲۰ ادارۀ ارزشیابی و آموزش ضمن خدمت (آقای عباسپور) تماس حاصل فرمائید.

ارزیابی شایستگی‌های عمومی - اختصاصی متقاضیان توسط کارگروه بررسی صلاحیت‌ها و بر اساس معیارها و امتیازدهی به متقاضیان انجام خواهد گرفت. پس از مرحلۀ انتخاب اولیه داوطلبان برای ارزیابی شایستگی‌های پست موردنظر به کانون ارزیابی شایستگی معرفی خواهند شد.

برای مشاهدۀ شرایط احراز پست‌ها و قالب رزومه به پیوست‌ها مراجعه شود. لازم به‌ذکر است که در شرایط برابر، اولویت با نیروهای درون‌سازمانی، بومی و جوان خواهد بود.

علاقه‌مندان برای حضور در این فراخوان دعوت به همکاری می‌توانند از طریق لینک‌های ذیل، فرم مربوطه را کامل و ارسال کنند.

فرم شرایط انتصاب رئیس اداره امور مالی

فرم شرایط انتصاب معاون اداری مالی

فرم شرایط انتصاب رئیس اداره امور اداری و پشتیبانی

فرم رزومه

کد خبر 4986998

برچسب‌ها

شهر خبر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =