دانشگاه آزاد میزبان ۳۵ درصد شهرستان‌های مجری برگزاری آزمون دکتری

رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز آزمون دکتری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میزبان ۳۵ درصد شهرستانهای مجری آزمون دکتری امسال با ظرفیت ۳۰ هزار نفر داوطلب بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اهمیت حفظ سلامتی داوطلبین عزیز در این آزمون، علاوه بر اعمال پروتکل‌های تعریف شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، دستور العمل ویژه ای هم از سوی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه برای برگزاری آزمون در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی صادر شد و واحدها ملزم به رعایت این دستورالعمل بودند. در استان خوزستان به صورت ویژه ای به این موضوع پرداخته شد و مرکز نظارت و بازرسی، ارزیابی و رسیدگی به شکایات هم مأمور نظارت بر برگزاری آزمون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحدها بودند.

وی با اشاره به تجربه گران بهای دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری آزمون‌های سراسری در طول چهل سال گذشته خاطرنشان کرد: در راستای این تجربه موفق هم اکنون مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه به همراه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی یک شبکه یکپارچه بزرگ آزمون و آموزش را در کشور تشکیل داده است که با تجربه چهار دهه برگزاری آزمون، خود یکی از بهترین زیر ساخت‌ها، امکانات و شبکه‌ها را در این خصوص در کشور داراست.

مشاور برنامه ریزی و راهبردی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به همکاری بسیار خوب مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی و سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون‌های سراسری اشاره و تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با تجربه بسیار خوب خود در برگزاری این آزمون‌ها بوده است.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به برگزاری آزمون‌های پزشکی اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین با هماهنگی مرکز سنجش و پذیرش وزارت بهداشت بطور همزمان و طی یک اقدام هماهنگ، آزمون‌های علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیش درمانگاهی دامپزشکی در روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند به صورت سراسری در ۱۷ واحد دانشگاهی برگزار کننده دوره‌های دکتری حرفه‌ای برگزار و علاوه بر این، آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بصورت سراسری هم در راستای بهبود کیفیت آموزش دامپزشکی به صورت متمرکز در ۱۲ واحد دانشگاهی کشور برگزار شد.

وی افزود: اهتمام مرکز سنجش و پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه بر این بوده تا دانشجویان در نزدیکترین محل تحصیل خود در آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی شرکت کنند.

کد خبر 5163236

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha