بیش از ۳ میلیون لیتر آب با ۴۳۸ دستگاه تانکر در اصفهان توزیع شد

اصفهان- مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آبفای اصفهان گفت: سه میلیون و۵۴۰ هزار لیتر آب با استفاده از ۴۳۸ دستگاه تانکر بین مشترکان شهرها و روستاهای دارای تنش آبی اصفهان در تیرماه توزیع شد.

عباس عباسی خاک در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای نخستین بار در تاریخ آبفای استان اصفهان، در پی افزایش دما که منجر به افزایش مصرف مشترکان و در نتیجه کاهش فشار یا قطع آب در برخی مناطق شهر اصفهان و شهرهای اطراف شد، این شرکت اقدام به توزیع بیش از سه میلیون و ۵۴۰ هزار لیتر آب بین شهروندان و روستاییان ساکن در مناطق دچار تنش آبی کرد.

وی افزود: در تاریخ ۵۵ ساله فعالیت آبفای استان اصفهان، اعزام این تعداد تانکر و توزیع این حجم از آب به صورت سیار بین مشترکان شرکت در ماه اول تابستان بی سابقه بوده است.

آبرسانی سیار به ۳۰۵ روستای اصفهان در تیرماه

مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به اینکه آمار اعلام شده فقط مربوط به آبرسانی سیار بین مناطقی است که در طول سال از آبرسانی پایدار برخوردارند، افزود: علاوه بر این آبرسانی سیار به ۳۰۵ روستای استان با استفاده از ۶۰ دستگاه تانکر همچنان ادامه دارد.

عباسی خاک گفت: از مجموع سه میلیون و ۵۴۰ هزار لیتر آب توزیع شده به صورت سیار فقط بیش از دو میلیون لیتر در سطح شهر اصفهان و با استفاده از ۲۷۳ دستگاه تانکر در برخی بیمارستان‌ها و پادگان‌ها و همچنین یگان ویژه قائمیه، سیتی سنتر، گلستان شهدا، آزمایشگاه نوبل، کانون اصلاح و تربیت، زندان زنان و خیابان‌های خردمند، گلستان، پروین، مهر، مهران، امام خمینی، غرضی، مولوی، بازارچه، ناصر خسرو، پروین، دشتستان و آذر بهرام توزیع شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این در حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر آب نیز از طریق ۷۵ تانکر در مناطق تحت پوشش آبفای زیار، بهارستان، برخوار، فلاورجان و خمینی شهر، به صورت سیار توزیع شده است.

کد خبر 5264390

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =