انتخاب هیئت رئیسه شوراها در مازندران/ خداحافظی شهرداران

ساری- مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شوراهای شهرهای مختلف در مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین تحلیف و معارفه اعضای شوراهای دوره ششم و انتخاب هیئت رئیسه در مناطق مختلف استان مازندران از جمله ساری برگزار شد.

مراسم تحلیف و معارفه اعضای شورای شهر ساری پیش ازظهر پنجشنبه برگزار شد و پرویز شعبانی به عنوان رئیس، سبحان بخشی به عنوان نایب رئیس، سید حسین یوسفی و شهرام ایرجی به عنوان منشی اول و دوم، سید حسن احمدی به عنوان خزانه دار و سبحان بخشی سید حسین یوسفی به عنوان نماینده شورا در شورای شهرستان معرفی و انتخاب شدند.

هیئت رئیسه شورای اسلامی و شهردار سرخ رود معین شد

در سرخ رود نیز اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرخ رود با حضور در محل فرمانداری شهرستان محمودآباد ضمن ادای سوگند و انتخاب هیئت رئیسه، با حضور در دفتر شورای اسلامی شهر سکاندار شهرداری سرخ رود را نیز با اکثریت مشخص کردند.

محمدحسین احمدی با چهار رأی به عنوان رئیس، دبیر محمدعلی خاکپور با چهار رأی به عنوان نایب رئیس و حمزه جعفرزاده، صابر اکبرزاده و مهدی شالیکار ترتیب هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرخ رود را تشکیل دادند.

در ادامه اعضا با حضور در دفتر شورای اسلامی شهر محسن کبودفیروزجایی را با پنج رأی موافق در سمت شهردار سرخ رود ابقاء کردند.

هیئت رئیسه جدید شورای شهر آمل مشخص شد

هیئت رئیسه جدید اعضای شورای اسلامی شهرآمل در نخستین سال ششمین دوره این شورا پس از برگزاری مراسم تحلیف در فرمانداری این شهرستان انتخاب شدند.

در این مراسم که ۸ نفر از ۹ عضو شورای اسلامی شهرآمل درسالن همایش‌های فرمانداری شهرستان آمل حضور داشتند، انتخابات آن برگزار شد. " محسن صلواتی" یکی از اعضای شورای شهرآمل به علت ابتلاء به بیماری کرونا دراین جلسه غایب بود.

دراین جلسه حسن مجیدی کیا تنها داوطلب ریاست شورا با کسب ۸ رأی از مجموع ۸ رأی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر آمل درسال نخست دوره ششم این شورای انتخاب شد.

در رأی گیری برای انتخاب نایب رئیس شورای اسلامی شهر آمل که فقط یک داوطلب داشت، "مسلم مکاری" با کسب ۸ رأی اعضای حاضر دراین جلسه، در این سمت انتخاب شد.

در این جلسه " ثریا کمالی" با ۷ رأی به عنوان منشی اول و" محمد توکلی" با ۸ رأی به عنوان منشی دوم در سال نخست شورای اسلامی شهر آمل در دوره ششم انتخاب شدند.

برخلاف انتخابات هیئت رئیس شورای اسلامی شهر آمل به خصوص در دوره گذشته که مرسوم شده بود به علت به حد نصاب نرسیدن اعضا درانتخابات هیئت رئیسه به چند جلسه موکول می‌شد، دراین دوره در نخستین جلسه انتخابات برگزار وترکیب هیئت رئیسه مشخص شد. شورای اسلامی شهر آمل که در دوره چهارم ۱۳ نفر عضو داشت، ازدوره پنجم تاکنون با ۹ عضو درحال فعالیت است.

علی داوودی سرپرست جدید شهرداری آمل همچنین دراین جلسه اعضای شورای اسلامی شهرآمل در دوره ششم درنخستین اعلام رسمی وانتخاب خود، " علی داوودی " را به عنوان سرپرست جدید شهرداری آمل انتخاب ومنصوب کردند.

در کجور، صمد خداوردی به عنوان رئیس، فرمان سیاسرانی نایب رئیس، زهرا جعفری منشی اول، زینب کاظمی منشی دوم انتخاب و جابر جعفری به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

در بابل مرتضی کارگر به عنوان رئیس شورا، بهرام لطیفی نایب رئیس، کمیل هاشمی و محمدزمان یعقوبی منشی‌های اول و دوم و حمید قربان نیا و مهدی گورجالی به عنوان نماینده شورای شهر بابل در شورای شهرستان انتخاب شدند.

در قائمشهر احسان اسماعیل نجار، ایمان پویا مهر، صادق برزویی به عنوان رئیس، نایب رئیس و خزانه دار رضاخانی و سعید برزگر به عنوان منشی‌های اول و دوم تعیین شدند. همچنین در نوشهر محمد صالح خویی، رئیس، سید مهیار موسوی زاده نایب رئیس، رضا رحمتی منشی اول، صادق شیرجنگ عضو و علی اسلامی به عنوا نماینده شورا در شورای شهرستان انتخاب شدند ومهدی هرچ پور به عنوان سرپرست شهرداری تعیین شد.

در فریدونکنار نیز سید حسین میرمرادی به عنوان رئیس، حسن ذاکری نایب رئیس، رضا جانعلی پور منشی و شکراله جعفری سرپرست شهرداری انتخاب شد. در نور نیز ابراهیم محسنی رئیس، فرشاد اسدی نایب رئیس، رسول شیخ نماینده شورای شهرستان، معین صادقی خزانه دار و رستم عبدی به عنوان منشی شورا و سید مجید موسوی به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شدند.

کد خبر 5274394

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha