فروش ویژه پرواز لحظه آخری در رسپینا آغاز شد

سفر با هواپیما به ویژه با استفاده بلیط لحظه آخری هیجان سفر را دو چندان می کند؛ اگر می خواهید بلیط هواپیما لحظه آخری بخرید، سایت رسپینا بهترین آفرها را در اختیار شما قرار می دهد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بلیط هواپیما لحظه آخری یکی از انواع بلیط بوده که دارای قوانین و شرایط منحصر به خود است. بلیط لحظه آخری در بیشتر ایام با قیمتی پایین‌تر به فروش می‌رسد اما یافتن این بلیط‌ها نیاز به رصد روزانه و حتی ساعتی دارد. برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما ابتدا باید با ویژگی‌های این نوع بلیط‌ها آشنا شوید و سپس در زمانی درست و با روشی آسان این بلیط‌ها را خریداری نمایید.

خصوصیات بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری هواپیما در واقع نوعی بلیط بوده که توسط متولیان فروش متفاوتی ارائه می‌شود. بلیط‌های هواپیما بر اساس نوع فروشنده و همچنین نحوه قیمت گذاری به دو نوع سیستمی و چارتر تقسیم شده که بلیط‌های لحظه آخری همان بلیط چارتری بوده که در ساعات نزدیک به پرواز با قیمتی متفاوت (کمتر یا بیشتر) از بلیط اصلی به فروش می‌رسد.

بلیط هواپیما سیستمی مستقیماً توسط ایرلاین‌ها به فروش رسیده و قیمت آن مستقیماً از سوی سازمان هواپیمایی کشور تعیین می‌شود. اما بلیط‌های چارتر و بلیط لحظه آخری توسط برخی شرکت‌ها تحت عنوان شرکت چارترکننده عرضه شده که در حقیقت همان بلیط سیستمی بوده که با قیمتی متفاوت ارائه می‌شود. شرکت‌های چارتر کننده با توجه به میزان تقاضا برای این بلیط‌ها، در روزهای مختلف نرخ متفاوتی تعیین می‌کنند. در جدول پایین شمایی کلی از بلیط لحظه آخری و سیستمی آورده‌ایم.

عنوان

بلیط سیستمی

بلیط لحظه آخری

نوسان قیمت

ندارد

دارد

قابلیت استرداد

دارد (همراه با عودت وجه)

دارد (بدون عودت وجه)

نرخ متفاوت برای کودک

دارد

ندارد

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری از رسپینا

ویژگی بلیط‌های لحظه آخری و نحوه فروش و تفاوت قیمت آن در رزوهای مختلف باعث شده است که رزرو این بلیط‌ها برای بسیاری از مسافران دشوار باشد. معمولاً مسافران برای خرید این بلیط‌ها روزها و ساعت‌های مختلفی را در سایت‌های متعدد سپری کرده تا بتوانند بهترین بلیط را خریداری کنند. اما در صورتی که به سایت رسپینا مراجعه کنید، می‌توانید با استفاده با استفاده از امکانات و آفرهای ویژه، بلیط لحظه آخری را ارزان‌تر خریداری کنید. به طور کلی با روش‌های زیر می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری خریداری کنید.

تماس با کارشناسان برای زمان خرید بلیط لحظه آخری

استفاده از سرویس خبرم کن

استفاده از سرویس چند بخرم

انتخاب بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری

تماس با کارشناسان رسپینا برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

ویژگی بلیط هواپیما لحظه آخری باعث شده است که نتوان زمان و یا قاعده مشخصی را برای خرید این بلیط‌ها مشخص کرد. اما کارشناسان رسپینا همه روزه مشاوره‌های زیادی برای خرید بلیط لحظه آخری به مسافران می‌دهند و از نحوه تغییر قیمت و زمان صحیح رزرو آن اطلاعات کافی دارند. توصیه می‌کنیم به جای جست و جوی بلیط هواپیما لحظه آخری در سایت‌های مختلف، با کارشناسان رسپینا تماس بگیرید و از نحوه و زمان فروش این بلیط‌ها برای مقاصد مختلف جویا شوید.

بلیط هواپیما لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری در سایت رسپینا

به منظور خرید بلیط هواپیما لحظه آخری می‌توانید مستقیماً از وب سایت رسپینا اقدام کنید. پس از اینکه مبدا و مقصد خود را وارد کردید وارد صفحه پروازها می‌شوید. در این صفحه علاوه بر لیست پروازها، فیلترهای متفاوتی را در قسمت‌های بالا و سمت راست آن مشاهده می‌کنید که هر کدام از آنها عملکرد متفاوتی دارد. بطور مثال در قسمت بالای صفحه تقویم پروازی را مشاهده می‌کنید که حداقل قیمت را در روزهای مختلف نشان می‌دهد.

یکی از خدمات ممتاز رسپینا برای یافتن بلیط لحظه آخری هواپیما با قیمتی مناسب، سرویس اطلاع به مسافر تحت عنوان خبرم کن است. این سرویس به صورت آیکون زنگوله شکلی در سمت راست صفحه پروازها قرار گرته که با فعال سازی آن می‌توانید از آخرین تغییرات قیمت آن بلیط مطلع شوید. پس از انتخاب این گزینه، پنجره‌ای برای شما باز می‌شود که باید در آن میزان تغییر قیمت بلیط به همراه شماره تماس را باید وارد کنید. پس از تایید نهایی در صورتی که قیمت بلیط هواپیما حتی در ساعات نزدیک به پرواز کاهش یابد، این کاهش قیمت به شماره همراه شما پیامک خواهد شد و می‌توانید بلیط هواپیما لحظه اخری تهیه کنید.

رزرو خودکار بلیط هواپیما لحظه آخری در رسپینا

برخی مسافران به دلیل مشغله‌های متعدد برای جستجوی بلیط هواپیما لحظه آخری و حتی خرید آن زمان کافی ندارند و ممکن است خرید بلیط را به فرد دیگری واگذار کنند. توصیه ما این است که خرید بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت مناسب را به رسپینا واگذار کنید. وب سایت رسپینا امکانی را برای مسافران فراهم کرده است که بتوانند بلیط لحظه آخری را حتی در ساعات نزدیک به پرواز و با قیمت دلخواه مسافر رزرو کنند.

پس از اینکه پرواز خود را انتخاب و اطلاعات مسافران را وارد کردید در انتهای صفحه رزرو، گزینه‌ای تحت عنوان چند بخرم وجود دارد. این سرویس به شما امکان رزرو بلیط هواپیما با نرخ دلخواه را می‌دهد که می‌توانید میزان آن را تعیین کنید. با فعالسازی این سرویس، می‌توانید در ساعات نزدیک به پرواز بدون جستجو در سایت‌های دیگر، بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت مناسب را بخرید.

چه زمانی بلیط هواپیما لحظه آخری رسپینا بخریم؟

زمان خرید بلیط لحظه آخری شاید مهم‌ترین مولفه در تعیین قیمت نهایی آن باشد. به دلیل عرضه متفاوت این بلیط‌ها و نحوه قیمت گذاری آن، شرکت‌های ارائه دهنده آن در صدد کسب سود بیشتر و یا جلوگیری از زیان هستند. در واقع رفتار مسافران و میزان عرضه و تقاضا برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما، عامل تعیین کننده قیمت بلیط لحظه آخری است. به همین دلیل در روزهایی از سال که میزان مسافرت‌ها بیشتر است، این شرکت‌ها با افزایش قیمت بلیط لحظه آخری، سعی می‌کنند سود بیشتری کسب کنند که البته این افزایش سقف معینی دارد.

در مقابل روزهایی نیز وجود دارند که در آن می‌توان بلیط هواپیما لحظه آخری را با قیمتی مناسب خریداری کرد. معمولاً در زمان‌هایی از طول سال که میزان مسافرت‌ها کمتر بوده و تقاضا برای خرید بلیط هواپیما پایین‌تر است، شرکت‌های چارتری به منظور کاهش میزان خسارت، سعی می‌کنند در ساعات نزدیک به پرواز قیمت بلیط‌ها را کاهش دهند تا هواپیما با ظرفیت کامل پرواز کند.

بلیط لحظه آخری

بهترین قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری در رسپینا

شرکت رسپینا با ارائه پایین‌ترین نرخ بلیط هواپیما به ویژه در پروازهای لحظه آخری و تضمین قیمت بلیط هواپیما، پایین‌ترین نرخ ممکن برای خرید بلیط را فراهم می‌کند. علاوه بر این هنگام خرید بلیط از رسپینا با وارد کردن کد RSP می‌توانید بلیط هواپیما را با تخفیف خریداری کنید. آیا شما تاکنون بلیط هواپیما لحظه آخری خریداری کرده‌اید؟ تجربیات خود را در مورد نحوه خرید و قیمت بلیط هواپیما در قسمت کامنت ها در میان بگذارید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5574885

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha