ویژه برنامه‌های نوروزی رادیو فرهنگ اعلام شد

برنامه‌هایی چون جامعه ایران، هفت اقلیم، هنر هشتم، سبز بهاران و شمیم بهاران در ایام نوروز از رادیو فرهنگ روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه جامعه ایران در ایام نوروز هر روز از ساعت شش و نیم صبح تا هشت  روی آنتن می‌رود. توجه به اخلاق نوروزی و نوروز در دیدگاه اسلام و ایمنی در نوروز و پخش گزارش‌های نوروزی و ... جزو آیتم‌های این برنامه است.

گروه فرهنگ و ادب رادیو فرهنگ 11، 12 و 13 فروردین از ساعت 8:30 تا 9:30 صبح برنامه‌ای با عنوان "سرود سبز بهاران" پخش می‌کند. این برنامه به نویسندگی، سردبیری و تهیه‌کنندگی سیداسماعیل میرنژاد تهیه شده است.

برنامه "هفت اقلیم" در رادیو فرهنگ در تعطیلات نورز به صورت ویژه به موضوع گردشگری در ایران می‌پردازد. این برنامه به سردبیری فرامرز علیخانی، محمدرضا شاهرخی‌نژاد و رضا حاجی‌حسینی، مهدی آزادی و رضا جلالی روی آنتن می‌رود.

برنامه "هنر هشتم" در ایام نوروز دو ویژه برنامه دارد. هفتم فروردین با حضور قربانی رئیس دبیرخانه کمیسیون ایمنی‌ راهها به موضوع ایمنی راهها و 14 فروردین با حضور میرزابابا مطهری به موضوع نقش NGOها در روابط عمومی‌ها می‌پردازد. برنامه "هنر هشتم" از ساعت 11 بهمدت یک ساعت به سردبیری مرتضی صداق‌گو روی آنتن رادیو فرهنگ می‌رود.

"شمیم بهار" عنوان برنامه‌ای از گروه فرهنگ و اندیشه رادیو فرهنگ است که 11 تا 13 فروردین از ساعت 11 به مدت یکساعت به جایگاه عید نوروز در اندیشه و آموزه‌های اسلامی می‌‍پردازد. همچنین تصنیف‌های بهاری هم پخش می‌شود.

کد خبر 655845

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha