بن افلک حسابدارِ آدمکش می‌شود

گوین اوکانر که سال پیش جایگزین بن افلک برای ساختن فیلم «به کسی نگو» شده بود ، اکنون فیلم «حسابدار» را با بازی بن افلک و جی کی سیمسونز می سازد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از در پ، اوکانر که سال پیش به عنوان کارگردان به «به کسی نگو» انتخاب شد و جای بن افلک را برای کارگردانی این فیلم گرفت، اکنون فیلم «حسابدار» را با بازی بن افلک جلوی دوربین می برد.

سیمسونز که برای بازی در «شلاق» تحسین شد، قرار است در این پروژه و برای فیلم «حسابدار» در برابر دوربین برود.

بیل دوبوک نویسنده فیلمنامه «فهرست سیاه» در سال 2011 فیلمنامه این فیلم را نوشته که داستان آن بر شخصیت یک حسابدار متمرکز است که در عین حال یک آدمکش حرفه ای هم هست.

«حسابدار» چند سال در حال تغییر و تحویل بود و مدتی در دست سونی برای ساخته شدن قرار داشت.

سیمونز به تازگی با فیلم «شلاق» برنده جشنواره ساندنس شد. این فیلم که اکنون در حال اکران است با اقبال منتقدان روبه رو شده است. از دیگر فیلم‌های جدید این بازیگر می توان به «مردان، زنان و کودکان» و «روز کار» اشاره کرد.

گوین اوکانر برای ساخت فیلم «به کسی نگو» که در واقع نسخه آمریکایی فیلمی فرانسوی ساخته گیوم کانت به همین نام است که در سال 2008 اکران شد، نیز انتخاب شده است. او کارگردانی بود که سرانجام فیلم «جین یک تفنگ دارد» را پس از تغییر چند کارگردان، به پایان برد.

فیلم «سلحشور» یکی از ساخته های اوکانر از بهترین فیلم‌های سال 2011 بود.

بن افلک که با «دختر گمشده» اکنون در سینماها حضور دارد، برای سال 2016 سه فیلم در کارنامه اش دارد که شامل «حسابدار»، «تا شب زندگی کن» و «بت من و سوپرمن » است. 

کد خبر 2420294