نبرد توئیتری  نفس گیر در یک قدمی کوبورگ!

در چنین فضا و شرایطی نبرد توئیتری میان خبرنگاران لحظه به لحظه اهمیت بیشتری پیدا می کند. برخی توئیت ها پیام آور پیشرفت خاص در مذاکرات و برخی دیگر نشان دهنده باقی ماندن اختلافات و چالش های قبلی است.

خبرگزاری مهر ـ گروه بین الملل: لحظات در وین به کندی سپری می شود. خبرنگاران و تحلیلگران حاضر در مقابل هتل کوبورگ هر یک در صدد دستیابی به اطلاعات و داده هایی هستند که بتواند پازل ذهنی چیده شده توسط آنان در خصوص مذاکرات را تکمیل کند یا حتی بر هم بزند.

با این حال همگان متفق القول هستند که درز اطلاعات از اتاق محل مذاکرات به سختی صورت می گیرد و همین مسئله همه را کلافه کرده است.

در چنین فضا و شرایطی نبرد توئیتری میان خبرنگاران لحظه به لحظه اهمیت بیشتری پیدا می کند. برخی توئیت ها پیام آور پیشرفت خاص در مذاکرات و برخی دیگر بالعکس نشان دهنده باقی ماندن اختلافات و چالش های قبلی است. در برخی توئیت ها زمان دقیق پایان مذاکرات اعلام می شود و در برخی دیگر، این ادعا نقض می شود.

در طول روزهای گذشته اما؛ نبرد توئیتری میان خبرنگاران حاضر در وین بر سر ترسیم دقیق فضای مذاکرات شدت گرفته است. این نبرد طی ساعات پیش رو و با نزدیک تر شدن به زمان اعلام توافق احتمالی نفس گیر تر خواهد شد.

در پیام های توئیتری رد و بدل شده، بیشتر به اخباری که خبرنگاران از منابع نزدیک به تیم های مذاکره کننده هسته ای حاضر در هتل کوبورگ به دست می آورند اشاره می شود، اخباری که برخی از آنها تاکنون درست و برخی دیگر نادرست از آب درآمده است!

 

 

 

 

کد خبر 2854917

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =