اسامی منتخبان مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی اعلام شد

مشهد- نمایندگان منتخب مردم خراسان رضوی در پنچمین شورای مجلس خبرگان رهبری معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران نتیجه نهایی مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان رضوی را اعلام کرد و گفت: براین اساس سید محمود هاشمی شاهرودی با کسب یک میلیون و ۴۹۹ هزار و ۱۰۹ رای، حسن عالمی با کسب یک میلیون و ۲۸۵ هزار و ۹۹۰ رای، سید احمد علم الهدی یک میلیون و ۲۳۵ هزار و ۵۶۵ رای، سید احمد حسینی یک میلیون و ۱۸۰ هزار و ۲۴۹ رای، سید مجتبی حسینی با ۸۹۷ هزار و ۲۸ رای و محمد هادی عبد خدایی با ۸۷۳ هزار و ۱۴۳ رای به عنوان منتخبان مجلس شورای اسلامی شناخته شدند.

امیر پور مهدی همچنین مجموع  آراء ماخوذه در این انتخابات دو میلیون و ۷۸۰ هزار و ۶۳۹ رای، کل برگ های رای صحیح دو میلیون و ۵۳۰ هزار و ۹۶ بوده است.

پورمهدی افزود: تعداد تعرفه و برگ رای تحویل داده شده به حوزه ها چهار میلیون و ۶۴۸ هزار و ۱۱۴ برگ، تعداد تعرفه های مصرف نشده باقی مانده یک میلیون و ۸۵۸ هزار و ۹۲ برگ است.

وی تعداد شعب اخذ رای این انتخابات را سه هزار و ۴۵۴ شعبه در استان دانست و تصریح کرد: تعداد تعرفه های مصرف شده دو میلیون ۷۹۰ هزار و ۲۲  برگ، تعداد برگه های داخل صندوق دو میلیون ۷۸۴ هزار و ۱۵۱ برگ، تعداد آرا باطله غیر ماخوذه سه هزار و ۵۱۲، تعداد آرا باطله ماخوذه ۲۵۴ هزار و ۵۴۳ برگ بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مجموع آرا ماخوذه رای صحیح و باطله دو میلیون و ۷۸۰ هزار و ۶۳۹ رای بوده است.

 

کد خبر 3568341

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =