مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل با مهر مطرح کرد؛

تکمیل مسکن نیمه‌تمام محرومان در اردبیل حمایت می‌شود

شناسهٔ خبر: 3935689 -
اردبیل – مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: تکمیل مسکن نیمه‌تمام محرومان در مناطق روستایی استان مورد حمایت بنیاد مسکن است.

فرهاد سبحانی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: در برخی مواقع مشاهده می‌شود که واحدهای مسکونی روستاها به دلیل ناتوانی در تأمین هزینه نیمه‌تمام مانده و تکمیل نمی‌شود.

وی افزود: هر چند تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن روستایی به ۱۸ و ۲۰ میلیون افزایش یافته است اما همچنان در برخی مواقع مسکن روستایی به دلیل ناتوانی در تأمین هزینه نیمه‌تمام باقی می‌ماند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تأکید کرد: این گروه از واحدها مورد مطالعه قرار گرفته و بررسی می‌شوند  و درصورتی که ضرورت حمایت محرز شد، بنیاد مسکن در تکمیل آن ها هزینه‌هایی را متقبل می‌شود.

به گفته سبحانی در سال جاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به ۲۵۰ منزل مسکونی کمک شده تا تکمیل و به منزل قابل سکونت تبدیل شوند.

وی با اشاره به پرداخت کمک‌هزینه تکمیل مسکن به میزان سه تا پنج میلیون تومان، افزود: علاوه بر این وام مقاوم‌سازی به ۹۶۶ واحد مسکونی نیز ابلاغ شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خواستار رسیدگی بانک‌ها به درخواست متقاضیان شد و گفت: مقاوم‌سازی مسکن روستایی با هدف ارتقا ایمنی مورد تأکید است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 10 =