انتقاد از عملکرد آخوندی در اجرای پروژه های مسکن مهر

نماینده مردم ملایر در موافقت با استیضاح آخوندی از عملکرد این وزارتخانه در اجرای پروژه های مسکن مهر انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی نوبت عصر روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در موافقت با استیضاح آخوندی گفت: شنیده ها از استعفای شما خبر می دهد. چرا وزارتخانه باید با وزیری که انگیزه کار ندارد، ادامه دهد.

نماینده مردم ملایر با اشاره به کسری بودجه وزارت راه و شهرسازی برای اجرای پروژه های عمرانی و نیمه تمام گفت: شاید شما بگویید مشکل وزیر نیست، مشکل سازمان برنامه و بودجه است اما تا نگرید طفل، کی نوشد لبن آقای آخوندی باید برود و از دولت پول بگیرد یا سرمایه خارجی جذب کند و یا حداقل پروژه جدیدی را کلنگ نزند و به مردم قول ندهد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مسکن مهر را پدیده ای بی نظیر خواند و تصریح کرد: مسکن مهر به عنوان پدیده بی نظیر برای مردم مظلوم و کم درآمد، مسکن ایجاد کرد.

وی خطاب به آخوندی تأکید کرد: شما فرمودید فقط به کمیت مسکن مهر توجه شده و من به کیفیت توجه می کنم. کو کیفیت؟

آزادیخواه ادامه داد: قرار بود دولت در مورد مسکن مهر تصمیم گیری کند. کو تصمیم گیری؟ شما گفتید ما مشکلی با دولت های قبل نداریم. پروژه های دولت های قبلی را به نتیجه می رسانیم، اما در واقع پروژه مسکن مهر به پایان نرسید. قرار بود امکاناتی مانند مدرسه و بیمارستان برای مسکن مهر تهیه شود. امروز بسیاری از ساکنان مسکن مهر در آرزوی فضای درمانی هستند. قرار بود برای مسکن دار شدن مردم تسهیلات بدهید. کو تسهیلات؟ گفته بودید جایگزین مسکن مهر، مسکن اجتماعی است. کجاست مسکن اجتماعی؟ در کدام شهر مسکن اجتماعی اجرا شده است؟

نماینده مردم ملایر اظهار داشت: بیش از ۱۵ هزار نفر سالانه در جاده ها کشته می شوند، از ۲۰۰ فروند هواپیمای خریداری شده فقط ۷ فروند به دست ما رسیده است بقیه هواپیماها کجاست؟

وی با اشاره به بارش های اخیر گفت: در بارش های اخیر روزی که قرار بود کلیات بودجه سال۹۷ بررسی شود، تمام جاده ها بسته شد. زن و بچه مردم در اوج برف در جاده ها گیر افتاده بودند، یک کیسه نمک در اتوبان ها وجود نداشت.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انتصابات در وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: در انتصابات خود برای افرادی حکم زدید که بازنشسته بودند ودر هیئت مدیره ۵ شرکت عضو بودند. این کار شما خلاف قانون بود.

آزادیخواه در پایان از آخوندی خواست یک بار برای همیشه در مورد وضعیت شرکت ها، ثروت و زندگی خود برای مردم توضیح دهد.

کد خبر 4251110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =