توسعه بزرگراه در اردبیل با اولویت دنبال می‌شود

اردبیل - مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سال جاری توسعه بزرگراه‌ها با اولویت در این استان دنبال می‌شود

محبوب حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد:  با توجه به نیاز استان پروژه هایی در دست اجرا است و از جمله تکمیل پروژه های اولویت دار سال گذشته امسال دنبال خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته ۱۳.۵ کیلومتر راهسازی در استان انجام شده که از این میزان ۵.۸ کیلومتر از این میزان مربوط به احداث بزرگراه ها، ۲.۲ کیلومتر راه های اصلی و فرعی و ۵.۵ کیلومتر راه های روستایی است.

وی متذکر شد: این میزان راه سازی بخشی از برنامه های سال گذشته بوده و برای امسال نیز برنامه های مجزایی در نظر داریم که به صورت ویژه توسعه بزرگراه ها در دستور کار خواهد بود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان در خصوص عملکرد احداث راه ها در سال گذشته نیز اضافه کرد: سال ۹۶، ۱۴.۲ کیلومتر بزرگراه، ۳.۸ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۹.۵ کیلومتر راه روستایی احداث شده است.

حیدری تاکید کرد: علاوه بر این ۴.۷ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۹۲ کیلومتر راه روستایی نیز بهسازی شده که هم اینک نیز بهسازی ۵.۳ کیلومتر راه اصلی و فرعی و هشت کیلومتر راه روستایی در دست اجرا است.

وی اضافه کرد: سال گذشته همچنین ۳۸ کیلومتر از بزرگراه ها، ۳۲ کیلومتر از راه های اصلی و فرعی و ۸۶.۴ کیلومتر از راه های روستایی نیز آسفالت ریزی شد.

به گفته مدیر کل راه و شهرسازی استان علاوه بر این آسفالت دو کیلومتر از بزرگراه ها، هشت کیلومتر از راه های اصلی و فرعی و ۳.۶ کیلومتر از راه های روستایی در دست اجرا است.

کد خبر 4258882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =