مشاور ارتباطات و معاون هماهنگی در معاونت قرآنی ارشاد منصوب شدند

در احکامی جداگانه از سوی معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد؛ مشاور ارتباطات و ساماندهی و معاون ارتباطات و هماهنگی منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، طی احکامی از سوی عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «امیر اشراقی» به سمت معاون ارتباطات و هماهنگی جامعه قرآنی کشور و «مرتضی خدمتکار آرانی» به سمت مشاور ارتباطات و ساماندهی منصوب شدند.

در این حکم خطاب به امیر اشراقی آمده است؛

با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی و بر اساس پیشنهاد مدیر کل محترم ارتباطات، هماهنگی و ساماندهی بدین وسیله شما را به سمت معاون ارتباطات و هماهنگی جامعه قرآنی کشور منصوب می‌کنم.

امید است در پرتو هماهنگی با صاحب نظران و فعالان جامعه قرآنی کشور، ارتباط مستمر با موسسات مردم نهاد قرآن و عترت و همچنین همکاری موثر با سایر مدیران معاونت در انجام بهینه وظایف محوله موفق باشید.

همچنین در حکم جداگانه دیگری از سوی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی خدمتکار نیز به عنوان مشاور ارتباطات و ساماندهی منصوب شد.

در این حکم خطاب به خدمتکار آمده است؛

با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی، بدین وسیله شما را به سمت مشاور ارتباطات و ساماندهی منصوب می‌کنم.

امید است در پرتو بهره‌گیری از دانش و تجربه صاحبنظران و فعالان حوزه فعالیت‌های قرآن کریم و عترت طاهره (علیهم السلام) و همکاری موثر با سایر مدیران معاونت در انجام بهینه وظایف محوله موفق باشید.

یادآور می‌شود، پیش از این امیر اشراقی در امور مالی و مرتضی خدمتکار نیز در دفتر آموزش و توسعه مشارکت‌های مردمی خدمت می‌کردند.

کد خبر 4332210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =